VIDEO qesharake: Mbante mendjen tek telefoni, i riu bie në… kanal

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Të gjithë jemi të ndikuar nga telefonat dhe kalojmë shumë kohë me to.  

Por, tani e tutje duhet të mendoni mirë përderisa mbani telefonin në duar kur ecni. 

Një video e publikuar së fundi tregon momentin kur një person zhytet në një kanal, pasi mendjen e kishte tek telefoni që mbante në duar. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *