VIDEO: Sherr “me kulturë”, zënka e të rinjve bëhet virale në internet

Të rinjtë që u përfshinë në një zënkë për arsye të panjohura, patën një përleshje pa dhunë.

Kjo zënkë e tyrë është bërë “hit” në internet dhe është parë më se 15 milionë herë.

Megjithëse e ndaluan për një kohë kolonën e veturave që kalonin në një rrugë të Neë Yorkut, u ndanë pa sharje apo rrahje.

Pasi ia treguan njëri-tjetrit për një kohë gishtin e mesit, ata u ndanë në paqe, pa pësuar ndonjë lëndim. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *