VIDEO shokuese: Aeroplani rrëzohet mbi banesa, 4 viktima

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Të paktën katër vetë u vranë dhe dy të tjerë u plagosën pasi një aeroplan u rrëzua në një ndërtesë banimi në qytetin Sinaloan Culiacan të martën.

Mbetjet e aeroplanit të vogël mund të shihen të varura në katin e dytë të shtëpisë.

Shërbimet e emergjencës kanë rrethuar vendin e rrëzimit ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *