FOTOT: Klaudia Pepa poston pozën e “rrezikshme”

Klaudia Pepa  është një nga balerinat më të njohura dhe më të talentuara, e cila karrierën e saj po e vijon jashte vendit. Shpesh balerina poston në profilin e saj në rrjete sociale foto mjaft provokuese, por duke treguar edhe aftësinë e saj si profesioniste.

Edhe në ditën e sotme ajo ka bërë dicka të tillë, ku e shohim teksa bën prova për një surprizë që është duke përgatitur për fansat. Klaudia u kthye në Shqipëri gjithashtu për të prezantuar sëbashku me moderatorin Ardit Gjebrea dhe bukuroshen Bora Zemani, edicionin e 20-të të ‘Kënga Magjike’.

4 komente në “FOTOT: Klaudia Pepa poston pozën e “rrezikshme””

 1. Seksisti says:

  E perkryer. Zoti te rruajt. Ti je vetem per art madje edhe seksin me art.

 2. asd says:

  Ajo tek shkalla, 90 grade duhet te jete foto me e rrezikshme… per mashkullin sepse mund te rreshqase nga shkalla e dyte … ne te paren… dhe o vritet … o varet

 3. por,

  rreklamimi her -pas-here
  i fotove te tilla ,qe per hir te se vertetes ,
  ja ngrejn mendjen gjithkujt , s’do duhej te cuditej qe nji dite
  mundet ti mberrijne ne posten e saj Ftesa nga Producente ,
  per me lujt ne Filma Pornografike .

  Klaudja Provkon me nji stil ,mjaft sexual

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *