FOTOT: Vdekje dhe shkatërrim? Jo, thjesht një vend magjik!

Libani dhe gjithë Lindja e Mesme, shpesh lidhen me luftën dhe shkatërrimin.

Por, fotot e mëposhtme tregojnë një anë tjetër.

Atë të një Libani magjik, me bregdet fantastik, ujëvara, pyje magjikë, por edhe vendpushime epike për ski.

Fotot fantastike janë bërë nga fotografja Rami Rizk, e cila ka shëtitur në shumë vende, por kishte “harruar” të fotografonte mrekullitë e vendit të saj.(TemA)

1 komente në “FOTOT: Vdekje dhe shkatërrim? Jo, thjesht një vend magjik!”

  1. mik says:

    Si mos te jete Libani i bukur, kur asht nje vend Franko-fil !!
    Ne Shqiperi vetem Korca ishte vend Franko-fil, e kena thane gjithmone, Korca asht e bukur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *