FOTOT/ “Dua të të puth e të të shtrëngoj fort”: Dalin mesazhet intime të njeriut më të pasur në botë, me moderatoren e martuar

Bosi i Amazon, Jeff Bezos, vendosi të divorcohetme të shoqen, pas 25-vitesh martese.

Lajmi ka pushtuar mediat botërore, ndërkohë që duket se shkak i divorcit është bërë një lidhje e tij me ish-moderatoren e Fox 11, Lauren Sanchez!

Mediat kanë zbuluar edhe detaje nga lidhja e tyre.

Daily Mail shkruan se ata kanë të paktën tetë muaj të lidhur së bashku, edhe pse të dy ishin të martuar.

E përditshmja britanike ka zbuluar edhe një mesazh të Bezos ndaj Sanchez, menjëherë sapo firmosi letrat e divorcit.

“Dua të të puth e të të shtrëngoj fort”, i shkruante ai Sanchez, e cila gjithashtu tani pritet të nisë procedurat për t’u divorcuar.

Jeff Bezos është njeriu më i pasur në botë, me një pasuri që arrin 140 miliardë dollarë.

Megjithatë, një pjesë të kësaj pasurie duket se ai do ta humbasë, pas divorcit.(TemA)

4 komente në “FOTOT/ “Dua të të puth e të të shtrëngoj fort”: Dalin mesazhet intime të njeriut më të pasur në botë, me moderatoren e martuar”

 1. 🇦🇱 says:

  Sexi ka anë pozitive dhe negative. Te të varfërit janë sëmundjet dhe te të pasurit përgjysmimi pasuris.

 2. qeflliu says:

  Epo kaq para sa paska ky shemtira, edhe mbreteresha Elizabete do ja kishte dhene …

 3. Hasan zyko Kamberi says:

  Paraja të bën me emër
  Të marton e të jep femër!

 4. qenksha vagabonde ki mo !
  mir qi ja kerkon ta puthesh gruan e botes ,
  por dashke dhe t’ja shtrengoooshe eee ?
  yyyyyyyyyyyyyyyy leegen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *