FOTOT: E dashura super seksi e aktorit amerikan, që bëri film për Gërdecin

Aktori 31-vjeçar Miles Teller u fotografua në Hauai, ndërsa pushonte me të dashurën e tij super seksi, Keleigh Sperry.

Teller ndër të tjera, është i njohur edhe për filmin për Gërdecin.

Ai luajti rolin e Efraim Diverolit, në trafikun e fishekëve që bëhej nga Shqipëria.(TemA)

2 komente në “FOTOT: E dashura super seksi e aktorit amerikan, që bëri film për Gërdecin”

  1. ⚽️ says:

    E mbaj vetën çifutet,katoliket dhe orthodoxet.

  2. francesk armadhi says:

    E pe,Meken e kishin mbuluar karkalecat !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *