FOTOT/ Rama gjen kandidatin e ri për ministër: Si e sheh rrjeti, përplasjen me Metën

Përplasja e radhës Meta-Rama ka shkaktuar shumë entuziasëm në radhë e opozitës, së cilës tashmë vetëm politikani Meta (jo presidenti), i ka mbetur si shpresë për të luftuar Ramën dhe për të futur vendin në krizë.

Por, përtej sherrit politik, në rrjet, si zakonisht ka nisur ironia me atë që po ndodh.(TemA)

4 komente në “FOTOT/ Rama gjen kandidatin e ri për ministër: Si e sheh rrjeti, përplasjen me Metën”

  1. A mund të shmangej remaniement ministériel në 2019-ën ?

  2. rroku says:

    Po per FLLORIRIN e vjedhur u fol gje apo te shkuara te harruara, ska problem se VETINGU po vjen.

  3. kol labi says:

    Po ky kandidati Brryli Broadway duket sikur ka frenuar me koke.

  4. Komentuesi says:

    Nje presidente qe turperon atdheun.Zgjedhja president e Metes eshte nje fatkeqesi,Ai vash nga vash po i afohet kriminelit Sali Berisha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *