FOTOT: Trëndafil mbi organin gjenital, Bleona publikon hit-in në gjuhën italiane me videoklip +18

Bleona Qereti vjen me një projekt të ri dhe këtë herë në gjuhën italiane.

Ditën e sotme ajo ka publikuar këngën “Si di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga i famshmi, Pupo.

Bleona shfaqet shumë seksi dhe joshëse në videoklipin e xhiruar në plazhin e mrekullueshëm, El Matador Beach, në Malibu.

“Kjo është një nga këngët më të dashura për mua.

 Është pak nga muzika me të cilën u rrita si artiste që fëmijë. Kush më njeh personalisht e di që unë kam mësuar italisht vetëm që të kuptoj këtë këngë. 

Ende sot e këndoj ‘Su Di Noi’ në çdo koncert timin. 

Ndërsa kjo video nuk ishte bërë për t’u publikuar, por me ngjarjet që ndodhën në Malibu, gjithçka mori tjetër kuptim. 

Kjo video ka një vend special në zemrën time sepse është xhiruar në një nga plazhet më të bukura në botë. 

Doja që ta ndaja me të gjithë si një dhuratë plot dashuri dhe dritë”,shkruan Bleona.(TemA)

15 komente në “FOTOT: Trëndafil mbi organin gjenital, Bleona publikon hit-in në gjuhën italiane me videoklip +18”

 1. Xha Brahua says:

  Po perse e nxirrni kete kurven si lajm????
  Kjo vdiq per pak rroçke e “shkreta”………..eshte bere per t’i qare hallin sepse nuk ja ve njeri

 2. ceni boston says:

  Po ckoncerte ben ti moj aman, po ku I ben keto koncerte ti qe as I merr vesh njeri?Po ik moj kara -ku-rve idiote!

 3. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Trëndafilin na tregove
  po bishti nga vate
  ti me traguj je mësuar
  me trëndafil ç’pate?!
  .

  P.S.
  Dhe nga varri Dritëroi
  duket duket sikur thotë
  në (për) vërrat s’ish ai
  “Trëndafil në gotë”.
  .
  Trëndafil në go(p)të

 4. ramazani says:

  SA e ke pazarin bleona,,,ramazani nga Tirana..///

 5. asd says:

  Trendafili do kete mbire, aq shume sa eshte …

 6. Tan_Tirinci says:

  Kenga quhet: Su, do you.
  Hajde, Bleona nuk do me u rrota.
  Don’t grow up, it’s a trap.
  And
  If you don’t grow up until 50, don’t do it.

 7. 🛅🛄 says:

  2 milion njerëz në botë kanë probleme seksuale. (burg,ndjekje penale,tentative perdhunimi,xhelozi et etj. )

 8. Aleko says:

  Sinqerisht me arthka keq per ket femra qe sa vjen e po behet me banale qe ta shpif..Se edhe ana seksuale kur behet banale del gje e shpifur dhe sngjall aspak dashuri sic thot kejo e marre..

 9. Nambytenkurvat says:

  Su di noi, apo, Denteo mio pidhi?

 10. Martin says:

  Haha. Ajo do te tregoje qe …trendafili ka gjemba, pergatituni!
  Eshte bere per te qare hallin, do vemendje qe nuk e ka patur kurre…shkon ne Shqiperi dhe tregohet me e shkalluar dhe e perdale se c’eshte ne te vertete…po behet 40 vjec dhe ajoma nuk e kupton qe i ka ikur ‘fama’ nga shalet…

 11. Kanceri says:

  O Mero qafsh te gjith mos vej 60 foto. Nja 5 per lezet se kena dhe pun te tjera.

 12. Maciste says:

  Te hengsha trendafilin

 13. ***** says:

  Kenge popullore me motive bujqesie (ndjese per vulgaritetin):

  Trendafili yt petale-petale
  T’ja heqesh fletet ngadale-ngadale
  Ta kerkova buzen
  Po nga poshte ti cele
  Sa here te heq ere, shija karamele
  Tredanifili i vogel, bukur si kordele
  Embli trendafil me dogje, me there
  Po ne mes te sythit, syte sec me pane
  Nja tre kokrra vezesh prej teje sec rane
  Si fatos i vogel i xhaxhit Enver
  Shpejt ato ti vura ne frigorifer
  Te na shtohet rraca, mbushur kurva plot
  Mbyt me trandafila, te ngjitura mbi gop

 14. feruzja says:

  Martohu bleona mjaft brodhe pa breke plazheve te botes,,,,,po kush e merr kete…/////

 15. anton says:

  te dhjefsha trendafilin,qe nuk ka lane zezak amerike pa i marre ere

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *