FOTOT: Zhvishet Demi Rose, rrit temperaturat në këto ditë të ftohta

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj. 

Dhe Demi Rose shpalosi asetet e saj në plazhet e Meksikës teksa ishe veshur me bikini dhe shijonte një pije nën shoqërinë e DJ Beau Chris Martinez. 

23 vjeçarja tërhoqi vëmendjen  të gjithëve në lokalin ku ishte ulur, pasi bikini e zeza e tregon atë shumë seksi. (TemA) 

 

1 komente në “FOTOT: Zhvishet Demi Rose, rrit temperaturat në këto ditë të ftohta”

  1. sex bomb ashte .
    po aj taliban qi zgerdhihet pas Demes ,
    c’ka po don !

    Demja sexi paska tru lope 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *