“Kape dhe shtrëngoje fort”, Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Hysi

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ.

Ata akuzohen për “Korrupsion pasiv i gjyqtarëve dhe prokurorëve”, si dhe për “Ushtrim i ndikimit të paligjshëm të funksionarëve”.

Mecani dyshohet se bënte rolin e sekseres, ndërsa në videon e bërë publike, gjyqtari Hysi, duket ku merr 500 euro, ndërsa kërkon nga denoncuesja edhe favore seksuale.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në ““Kape dhe shtrëngoje fort”, Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Hysi”

 1. Askushi says:

  Jo vetem burg por dhe pasurite tja kalojne ne shosh.

 2. jimmy says:

  Shterngoje tani o moterqir ,shterngo bythen tani .

 3. Doni says:

  Per kete gjyqesor u vrane 4 veta ne bulevard.

 4. Pastroni drejtesine says:

  Po kjo psikologja t’ja kete shtrenguar valle forte Hysit se duket si shtrenguese e forte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *