VIDEO e frikshme: Tabela i bie mbi makinë, shpëton mrekullisht shoferja

Ky është momenti tronditës kur një tabelë që tregonte shenjat e qarkullimit bie mbi një makinë. 

Nela Letijer, 53-vjeçe po ecte me makinë në një autostradë në Melbourne të Australisë, kur papritmas tabela i bie mbi makinë. 

Tabela ishte e vendosur në mes të rrugës e lidhur në një shufër metali, dhe në një moment u shkul dhe ra para veturës. 

Për fat të mirë drejtuesja e mjetit shpëtoi me lëndime të lehta trupore. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *