VIDEO: E tallën për çantën, ish ushtaraku bën për spital 3 burra

Kamerat e sigurisë brenda një lokali në Shën Petersburg kanë filmuar një sherr mes katër personave. 

Sherri filloi pasi tre rusë po talleshin me një burrë të cilit i thoshin se po mbante çantë femrash.  

Dhe duket se këto komente nuk i pëlqyen këtij burri i cili pa hodhi çantën në tokë, rrahu brutalisht tre personat që talleshin me të. 

Madje njërin prej tyre nga goditja e fortë e përplasë në tavolinë dhe kur dy tjerët tentuan ta kapin, nuk patën sukses.  

Më pas ai merr karriget dhe i godet pa mëshirë tre burrat të cilët bien pa ndjenja në tokë. 

Siç raportojnë mediat ruse, burri që rrahu tre personat ishte një ish-ushtarak. (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *