VIDEO: “Ik, ik. Jeni hipokritë, largohu. Dil nga dera e Fakultetit tonë”, studentët përzënë deputetin e PD

Studentët e Fakultetit Ekonomik kanë larguar deputetin e PD, Luçiano Boçi nga ambientet e këtij fakulteti, pasi ai shkoi aty. 

“Ik, ik. Jeni hipokritë, largohu.  

28 vjet  na keni gënjyer. 

Dil nga dera e Fakultetit tonë. 

S’kemi nevojë për ndihmën tuaj. 

Nuk jeni avokat i popullit ju.“, ishin fjalët e studentëve të cilët në kor kërkuan largimin e deputetit të PD Luçiano Boçi. 

Deputeti demokrat iu është drejtuar studentëve se kishte shkuar pranë Fakultetit për të larguar policinë e rendit, por ky pretendim i tij është konsideruar nga studentët si hipokrizi. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “VIDEO: “Ik, ik. Jeni hipokritë, largohu. Dil nga dera e Fakultetit tonë”, studentët përzënë deputetin e PD”

 1. "BOHOTINA" says:

  Po ku e ka kete tager ky hipokrit, sic i thone me te drejte studentet , qe te largoje policine e shtetit? Mashtrues…

 2. korçari says:

  PATURPESIA e ketij Boçit eshte uleritese ,eshte e paimagjinueshme ,çfare plehre …

 3. robi says:

  paska shkuar per ndihme tek studentet Luciano Boci , oh sa poshte ka rene pd-ja , po nuk e di Basha se ky eshte shoku i ngushte i kryefunderrines se Shqiperise monstres se Gramshit Elmaz Hamutit qe fyeu rende gjithe shtetin shqiptar nga dritarja e makines se tij qe indinjoi mbare shqiptaret dhe na e vune dhe kandidat per kryetar pd-je ne Gramsh,,,,,shikojeni pra kush eshte Luciano Boci qe lobonte ne Gramsh per kete monster,,,

 4. shqip says:

  E more Boçi, toç ngele tere jeten. Te shkoje jeta korier qe shperndan traktet e Shqupit.

 5. A Lumi says:

  Cfare bythqiri deputet. Kerkon te perfaqesoje me qdo kusht studentet. Hajduter dhe maskarenj. Keni vjedhur prej 30 viteve. Tani derrllni lote krokodili.

 6. KuqeZi says:

  Ua kam thene qe ne fillim..ka kohe qe pergatitemi per kete proteste..kot mundohet aleanca e ndyresirave te krimit politik pd-ps-lsi..kot mundohen me polici e presione, e sabotime e militante te infiltruar te te gjitha ngjyrave..tek kjo proteste sidomos tek fakulteti ekonomik – Keshtjella e protestes Atdhetare Demokratike Studentore..do tu thyhen e pergjaken mire hundet kartelit kriminal pd -ps-lsi..Shqiperia e Shqiptareve – Vdekje Tradhtareve

 7. Kalec Dega says:

  I vetmi veprim apo pozitive nga kjo “proteste” eshte se ketyre politikaneve sharlatane po i tregohet vendi dhe se nuk mund ti marrin per budallenj njerezit dhe sidomos studentet per gjithe jeten.

  Pamvaresisht se nga jane frymezuar fillimist apo qellimin e tyre te ndikuar nga politika, politikaneve qe akoma i ka ngelur ora te shume vite me pare, qe mund te manipulonin njerezit dhe studentet shume me lehte, ka ikur.

 8. 🇦🇱🎓 says:

  Të nisin përjashtimet për huliganët débile.

 9. P says:

  Duku nga universiiteti Elbasanit se ke leksionet pa dhene dhe parate i ke marre lere Tiranen.
  Ketu te njohin mire se kush je dhe cfar i ke bere ketij universiteti.

 10. Johani says:

  Sikur te kishte moral mbi toke dhe sikur ky boqi te ishte qofte edhe majmun (siq eshte) do duhej te turperohej te shkonte tek studentet,te cilet kur ishte ne pushtet pos qe i ka poshteruar edhe i ka helmuar me poshtersite e tij,sikur ka harruar se kur ishte minister kafsha kishte krijuar univerzitete si sudja,kristali e te tjera qe flliqi shqiperine dhe rajonin me kriminel te diplomuar e tash sikur vuan per arsimin,kur shef kete kriminel se si ju qirret policise dhe si i shane,fyen e kercenon me te drejte shqiptaret pyesin,a ka drejtesi ne kete vend,deri kur ish vrasesit dhe droigerashet si boqi do te terrorizojne shtetin!

 11. maximus says:

  ç’fare plehre o ZOT, imagjino te vijne perseri keta krimba ne pushtet, iku si qen i goditur ky majmun cirku.

 12. ceni boston says:

  Po cpune ke ti me Policin mor rrote ka…ri , cpune ke ti nese e kane thirur Policine Rektori, Dekani apo ndonje tjeter. Policia eshte aty per mbarevajtjen e greves.Studentet kane te drejte te protestoje dhe Policia qendron aty per mbarevajtjen e greves! Aty ska snje dhune asnje konfrontim!Ligjin nuk e zbaton ti ore, e zbaton Policia!

 13. Franci says:

  Ky Boçi eshte bere si Muli nje sherbetor i pervuajtur i klanit kriminal te Lulit dhe prezantohet si PeDe i thekur.

 14. Realisti says:

  Vetem nje idiot mund ta bej kete qe ben ky deputeti.Si mund ti kerkoj policise te largohet sikur te ishte shefi i pliceve. Sa vjet ka ky qe eshte deputet,ç’fare ka bere per studentet??!!!!!.

 15. mirel says:

  IK O LUCIAN BOCI ik mor zagar I saliut ,,,nuk ke pune ti tek studentet ,,,shko tek luli dhe saliu,,,,////

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *