FOTOT/ Fjolla Morina: Burrat e shoqeve rrinë më shumë me mua se sa me to, më lënë të rri me ta pa problem se e dinë që s’ua marr

Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese,por edhe të këngëve dhe klipeve po ashtu provokuese.

Ajo e ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës ka folur në lidhje me flirtimet dhe historitë e saj të dashurisë.

Duke e lidhur edhe me rastin e fundit të Morena Tarakut dhe të dashurit të saj iranian Sasha ajo u shpreh:

“Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmurë mendor. S’jam tip që i kqyr burrin asnjërës, s’jam ajo natyrë. Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato. Më njofin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem”, përfundoi Fjolla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *