FOTOT: “Ishim te Azemi, përfunduam tek Salianji”

Përveç mediave kombëtare, gjendja politike raportohet edhe nga faqet e njohura të humorit të cilat zgjedhin një këndvështrim mjaft pikant për t’i trajtuar.

Më poshtë po përcjellim disa prej memeve më interesante që kanë bërë xhiron e rrjetit. (TemA)

4 komente në “FOTOT: “Ishim te Azemi, përfunduam tek Salianji””

 1. PD says:

  Të gjithë atyre që ju duket Azemi me Jolldashin, xhevahire para Salinjani, janë idiote!
  PD ja terroriste, orientale, kleptokrate, tribale, hajvane, destabilizuese, antishqiptare,tok e xanun i ka themelet pikërisht tek të tillë elemente të paskrupullt, që i duheshin një haxhiqamilisti katunar si Sali bagla, për të mbajtur peng PDne, vendin, institucionet.
  Nuk është Salinjani që e mban akoma Berishën në PD, por milicia e tij terroriste që e mban akoma PDne si zagar roje, në koliben jashtë hajatit të Berishajve.
  Por po i vjen fundi edhe keqazi biles! Ndofta edhe më i tmerrshëm se ai i Kadri Hazbiut.

 2. Doni says:

  Mut azemi kak salianji se mos ishte azemi më i miri një legen ordiner ishte , erdhi nga shkolla komunale ku merte zanot për kpucar. Pun alabakesh, siç u nis në 90ten u bitis, vari k ..t , dolën llumi kti vendi të bëjnë politik.

 3. Komentuesi says:

  Salianji dhe Balliu,jane dy hajvenet me te njeten fytyre (nuk dua te ofendoje kafshet),por jane handikapataet e pd-ke me te cilet do fitoi dhe do “marin” pushtetin.

 4. Golemi i Kavajes says:

  Kur mbetet politika ne dore te katundareve !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *