Ibrahimovic sulmon Cristiano Ronaldo-n: Ai flet për sfida, por ato janë gjepura

Zlatan Ibrahimovic njihet si një lojtar i guximshëm i cili nuk nguron asnjëherë të thotë atë që ka në mendje.

Ai aktualisht luan shumë larg Europës, pikërisht në MLS amerikane te LA Galaxy.

Gjatë një interviste, sh-lojtari i Juventus, Inter, Manchester United dhe shumë skuadrave të tjera, ka dhënë mendimin e tij për Cristiano Ronaldo-n dhe transferimin e tij tek Juventus.

Cristiano flet për sfida të reja, ai e quan sfidë të shkojë te një ekip që ka vite që fiton Serie A.

“Meqë do sfida, përse nuk shkon në një ekip të kategorisë së dytë, të bëhesh kampion dhe ta ngjisësh në kategorinë e parë.

“Ato që thotë ai janë gjepura, të shkosh tek Juventus nuk është sfidë.”

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ibrahimovic sulmon Cristiano Ronaldo-n: Ai flet për sfida, por ato janë gjepura”

  1. Kola says:

    I sakte si gjithnje Ibra.

    1. pipi says:

      Or trap, ku mundet te krahasohesh ti me Ronaldon. Bej cerekun e ti dhe te Messit e mandej flit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *