Monika Kryemadhi: Ju premtojmë se s’do t’ju tradhëtojmë kurrë, LSI do luftojë për familjen tuaj ndaj të ngrihemi të gjithë të largojmë Ramën (Nora Malaj preket e nis të qajë)

Monika Kryemadhi i bën thirrje shqiptarëve që të ngrihen për protesta.

Nga Konventa Kombëtare e LSI, kryetarja e LSI premtoi se nuk do t’i zhgënjejë kurrë shqiptarët.

Ajo tha se protesta e studentëve i dha një leksion politikës, por tashmë, sipas saj, është koha për marrjen e përgjegjësive kombëtare.

Pas fjalimit të Kryemadhit, deputetja Nora Malaj emocionohet dhe nis të qajë.

“Sot vendi ka një nga momentet e tij më të vështira, prandaj ne duhet të harrojmë idealin politik, sot e vetmja ideologji që duhet të qarkullojë, jo vetëm në LSI, por në gjithë klasën politike është vetëm një Shqipëria është shtëpia jone, atdheu, familja që duhet të kujdesemi si kujdesemi për shtëpinë tonë.

Them sot një përkrahje të madhe për studentët që na dhanë dinjitet, shpresë, por mbi të gjitha na dhanë besim që të bashkuar do të fitojmë, jo politikisht, por për të fituar patriotikisht se sot është në diskutim çështja e vendit.

Duhet të sakrifikojmë cdo gjë, edhe jetën, se çdo prind e jep jetën për të ardhmen e sigurtë të fëmijëve të tij.

Ju e dini shumë mirë se Shqipërisë iu premtuan 300 mijë vende pune, nuk pamë, por pamë mbi 400 mijë shqiptarë të larguar, por mijëra biznese të mbyllura dhe falimentuara, lot nënash që qanin se nuk kishin mundësi të ushqenin fëmijët“, shprehet Kryemadhi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

38 komente në “Monika Kryemadhi: Ju premtojmë se s’do t’ju tradhëtojmë kurrë, LSI do luftojë për familjen tuaj ndaj të ngrihemi të gjithë të largojmë Ramën (Nora Malaj preket e nis të qajë)”

 1. Detari says:

  hahahahaha

  Vetem nje bomb atomike e rregullon ate vend nga keta “njerez”.

  1. Turi says:

   Mirë Baxhella e madhe po baxhella tjeter by…ë madhe qe ka vjedhur sa eshte sa eshtë shkepur me tenderat duke qënë z.vede ministre para dy vjtesh.Pritë se do të hapen dokumentat edhe per tyPo kur qane hajdutja turp

   1. Durresi says:

    Pu, pu, pu, pu… Po kushte te voton ty moj hajdutet e qelbur. Per 8 vite vodhet dhe e plaçkitet Shqiperine me gjithe Ilirin me sa mundet. Ashtu premtuat dhe atehere po vetem vodhet e vodhet pa pushim.

 2. Norim says:

  Ju mbaruan paret , LESHELISTAVE!
  Po qajnë!
  ATY TĒ PLASIN , HAJDUTËT !👎😃😃

 3. 🤠🤠 says:

  Çizmja, bëhu gati , se tik-taku .
  Vjen vetingu , gjej vrimë (shpellë) , ku ti fusësh.

 4. niko says:

  kush e voton kte hajduten eshte njeri i mbaruar

 5. Doktori says:

  Nuk ka shqipetare,qe mund tja ngrini ju,ju jeni aq te diskredituar,qe pervec urrejtjes se opinionit ne menyre permanente,nuk ka as nje ndjesi tjeter,prandaj ju jeni ne fundin tuaj politik,kini durim,se deri ne maj qershor,flitet qe do ju marrin ne dore ata ustallaret e perendimit,prandaj me qetesi dhe dashu drejt nje fillimi te riri

 6. Kaonia says:

  Foli dhe burri i LSI.Ty as fjala kurve nuk te shkon me .

 7. Hajrie Homni says:

  Si ishte ky titulli 🤔?
  Nora Malaj nis te qaje, apo te qije???
  Te qije ndoshta, se kjo ka thy shume hajdara.

 8. XY says:

  Blloku Monike .Gjiri Lalzit Monike.
  Floriri Monike.Altin Rrapo – Monike
  Silikon & Botox Monike!!!!
  Bej durim se SPAK – u po vjen Monke hajdut me çizme.Zgjedhjet po afrojne Monike !!!!! Baxhelle

 9. goni says:

  putana kurva do komandoi shqiperine cdo gje ndodh por mire eshte te punoi prostitute ne hollande

 10. Noli says:

  O Mona! Cbehet nga SPAk se po shkurtohen ditet. Behu gati per pergjigje bashke me Liken per vjedhjet qe keni bere.

 11. Plagjatura says:

  Nora te lutem mos qaj kaq shume se po na ben edhe ne te qajme. E dime qe ju vjen shume keq per popullin e varfer,te lutem Nora mbaje veten se po na vjen per vjelle nga hipokrizia juaj,jeni aktore te papare.

 12. Arber says:

  Sa me shume afrohet SPAKU aq me shume ulert Mona.Se shpejti do filloje te qaje me Iso me Liron.

 13. Monika says:

  Ti je funderrina e ketij vendi. …..mos fol ne emrin Tim. ..dhe shumices. ..zgjedhjet provojne cdo gje. ..sokollome do mbetesh …

 14. Loku says:

  Mona si Madona qe i premtoj nga nje gojore te gjith atyre qe do votonin Hilari Klinton edhe kjo premton nga nje gojore kush voton Lul bythen dhe LSI-ne

 15. Magda says:

  Optimizmi vjen nga tmerri…zullumqaret duan mbeshtetje nga populli, premtojne luten qajne te tmerruar, por eshte vone. Ne qershor PS do te kete nje fitore spektakolare te merituar!!!

 16. Taraboshi says:

  Se pari per Monen Ajo bythe qe eshte mesuar te ojerrdhe nuk rrin pa pjerdhur perseri. Per Noren i them te mos qaj per njeriun qe e ka lene ne balte qe para 20 e ca vitesh.Po ja rikujtoj kur ishte gazetare e RTSH neshtator te vitit 1998 kur u zaptua TVSH nga rebelet qe ishin nisur te varrosnin Axem Hajdarin doli tek dera he mbajti nje fjalim te shkurter e hoqem qelbesiren Prej PD kaloj tek LSI ku hengri buke me bagjellen dhe tani nga lotet e saj prej krokodili mua me shpetoi shurra Me lehtesove moj Nora.

 17. Dona says:

  O SPAK ku je, te nderrojme kanalin se na u lodhen syte, veshet, dhe…shpirti.

 18. Nikoll lehesi leh se leh bukur like flori eshte be per gjynah se po i hapet dera e burgut tani.

 19. ANETAR I LSI says:

  HAHAHAAA… KU QENKENI KATANDISUR MOJ MONA QE KE NJE JETE QE CICERON RRUGEVE E LOKALEVE GJOJA UDHEHEQESE GJOJA E ZGJUAR E BUKUR ETJ ETJ… JU JENI PERSONIFIKIMI PERFEKT I INJORANCES PROVINCIALE SHQIPTARE. E KENI KTHYER NE MONOPOL PROVINCIALITETIN NE ATE VEND. TURP. PO MIRE… A MUND TE THOTE KUSH SE CFARE KINI BERE JU (PRA TI DHE BUHI JOT) PER KETO 28 VJET QE KENI QENE NE POLITIKE PERVEC SE KENI VJEDHUR GJOBITUR INTRIGUAR … LOTET DHE THIRRJET E TUA O MONA JANE DESHPERIMI DHE FRIKA QE JU KA HYRE NE PALCE PER TE KTHYER PLACKEN E VJEDHUR E JO MERAKU QE KE TI PER POPULLIN. A MUNDET DIKUSH TE THOTE VETEM E VETEM NJE VLERE HUMANE TUAJEN…???? PIK.

 20. Polo Mihai says:

  Si cift ne b jurg e kini benda ketij viti

 21. Rudina says:

  Nora Malaj ka qene turpi i ministrise. Te gjithe e dine se sa ka vjedhur dhe cfare ka bere ajo.
  I dine njerezit edhe bemat me Aponorin…hahaha. Me mire zhdukuni nga faqja e dheut se ndotni gjithcka, o kerma te ndyra!

 22. Toni.D says:

  Ta zeme qe jeni nje parti qe merrni 10% te votave ne Shqiperi….. e pastaj? c’fare do beni per ket vend me ket % votash qe s’po kuptoj asgje me ato ulerimat e perditeshme. Respektoni voten e qytetareve
  shqiptare pastaj beni dicka qe dikush t’ju votoje ne te ardhmen…. JO me propogande sterile dhe ofendime.

 23. ceni, Boston says:

  likja mona likja ….I ka erdhur dosja nga FBI, hahaha e keni mare vesh besoj qe po pregatitet ti hapin faqet. Ne fakt e meritonte Berisha te behej shembullpor ja qe do bejne shembull po politikan aktiv dhe me pozite ashtu sic bene ne edhe ne vende te tjera! Deri atehere ulerit sa te kesh fuqi!

 24. Antinora says:

  Kjo Nora, ta shpif. Më vjen të vjell 🤮😡

 25. Durresi says:

  Pu, pu, pu, pu… Po kushte te voton ty moj hajdutet e qelbur. Per 8 vite vodhet dhe e plaçkitet Shqiperine me gjithe Ilirin me sa mundet. Ashtu premtuat dhe atehere po vetem vodhet e vodhet pa pushim.

 26. 🦅 says:

  Dikur ishin miq të Ramës ndërsa sot duan ti bëjnë gropën.

 27. Nik says:

  Burrè dhe grua.
  pèr shqipen japin jetèn,
  çifti i pa parè
  qè mbushi kuletèn.
  ————————.

  Mos u lodhni kot.
  emrat si citoj,
  inicialet po
  shkojnè goj mè goj.
  ———————-.

  Kushè janè?

  1. shqipe says:

   Nderime Nik!
   Edhe une s’po u’a citoj emrat,por them se jane dy,nje biushter dhe nje çingane!…

 28. pjeter says:

  shqiperia juaj, napolonat jan te miat.NUK DO JU BRAKTISIM KURRE. HAHAHAHAHAHA E KUSH JU LE ME JU TE NA BRAKTISNI TANI?JA U KEMI PERGATITUR QE LLIMISHT HOTELIN TY EDHE LIKES, NJE HOTEL QE I KA KUSHTUAR QIMET E KOKES TAKSAPAGUESVE SHQIPTARE,QE TA KALONI PJESEN TJETER TE JETES,PA SHKAKTUAR DEME TE TJERA SHQIPTAREVE.

 29. maximus says:

  kur do shpetoje shqiperia nga keta vemje dhe vampire. kur do ti mbyllet halja kesaj haleje, se na trembi kalamaqte, ptuuuuu race e qelbur,

 30. Fatosi says:

  Jep Leket qe ke vjedhur njeher,?dhe pastaj ne dote behemi me ju!!!!!!!
  Hajdu me cizme ,si ti ashtu edhe Likja I yte
  Mjere njerzit qe ju ndjekin nga mbrapa ju? po sic duket kaq shume keni vjedhur para ,dmth Leke shqiptare,euro, dollare, sa keni filluar te shprendani leke tek studentat e coruptuar ,qe skane as nje lidhje me ata qe benin protesten per kerkesat e tyre
  Ju jeni bari me I keq I te gjithe kohrave qe ka mbire ne ate vend keto 28 vjet
  Ju po e tregoni me Liken si president se kush jeni!!!!!!!!!!!!!!

 31. marjani says:

  edhe nje tjeter femer e neveritshme sa keq

 32. lana says:

  Monika si ka mundesi te gjitha komentet ishin shume negative per ty dhe iLIRIN qe ju akuzojne direkt per vjedhje ne permasa galopante dhe ke kurajo te flasesh per popullin e rinin qe e ke rrjjepur per se gjalli?Ti (mos) qofsh.

 33. Labi says:

  Mona?!
  Rama eshte hajdut,Luli eshte hajdut …
  Por asgje te krahasuar me faren tuaj…ju burre e grua “shpiket” vjedhjen.
  Gjithe ky mllef nga ana jote! Mos ka ardhur koha te ndryshish guzhinen scavolini?,

 34. blerta says:

  PREMTON MONIKA SE TANI DO SILLET MIRE DHE POPULLIN SHQIPTAR NUK DO E VJEDHE ME,, ,,,,,DHE BEN FAJTOR VETEM EDI RAMEN ,,,A THUA SE NUK ISHTE LSI NE QEVERI NE KOALICION ME EDI RAMEN PER 4 VJET NGA 2013–2017,,,,,, ,, DHE VODHET ARKEN E SHTETIT,,,,,MONIKA TI BASHKE ME ILIR METEN QENKENI NJEREZ PA FYTYRE DHE PA MORAL EMER TJETER NUK JU VE DOT..///

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *