Monika Kryemadhi: Ramës i kanë mbetur edhe pak muaj jetë. E dini ju çfarë janë izotopet apo jo?

Monika Kryemadhi ka thënë sot se Edi Rama ka edhe pak muaj jetë, për shkak se vuan nga një sëmundje e rëndë, që i është shkaktuar nga drogërat që konsumon.

“Për sa i përket përdoruesit të certifikuar të alkooloideve natyrore, hipnotike dhe haluçinante të cilat tani po kalon nga faza organike në fazën e substancave sintetike duhet të kuptojmë që është në një situatë shumë të rëndë psikike dh klinike.

E them këtë si doktoreshë, por nëse nuk më beson mua si doktoreshë le të pyes pedagogët e Fakultetit të Shkencave të natyrës që i ka anëtarë të PS-së që i ka dhe anëtarë të grupit parlamentar, që alkooloidet organike kanë të njëjtën formulë si alkooloidet sintetike, por me një ndryshim shumë të vogël të cilat nuk duken në pamje të jashtme apo në formulat kimike por është në të dhënat e tyre në bazë të izotopeve.

Izotopet e alkooloideve për të gjithë ju shqiptarët, që janë drograt, izotopet e alkaloidëve kanë efekt në trupin e njeriut nga 5 deri në 90 minuta, ndërsa ato të drogave sintetike kanë efekt të përjetshëm. Kryeministri ynë është nën efektin e këtyre izotopeve.

Iu bëj thirrjen mjekëve të PS të marrin fatet në dorë sepse fatet e të gjithëve janë në dorë të një sëmuri psiqik e klinik.

Sot ai është peng i substancave sintetike jo vetëm krimit të organizuar. I bëj thirrje mjekëve të tij, doktoreshë Mira Kaçorrit dhe doktor Perlatit që ta ndalojnëEdi Ramën në rrugën e tij ta fusin në një qendër detoksifikimi ose droga duke patur parasysh sëmundjen e tij, mushkëri e azmë, do i shkatërrojnë çdo ind. Sot më shumë se kurrë Shqipëria ka nevojë për solidaritet njerëzor’, deklaroi kryemadhi.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

85 komente në “Monika Kryemadhi: Ramës i kanë mbetur edhe pak muaj jetë. E dini ju çfarë janë izotopet apo jo?”

 1. blerta says:

  Sa e zgjuar qe eshte DOKTORESHE MONA, lum Ilir FLORIRI qe e ka…..
  Mjer Shqiperia per keto fundrina qe ka…..

  1. Tony uk says:

   Kjo me te vertete eshte baxhelle.
   Zot na ruaj nga kjo lloj shimpazeje.

   1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


    Po çoç dimë ne për topet
    i shohëm dhe në pasqirë
    ti ke parë me qindra lloje
    i ke fërkuar i ke lëpirë.
    .
    Me një palë që ka Iliri
    gopi yt me to nuk ngopet
    ehh ç’të bëjë dhe fakiri
    te ti mbajnë iso topet!

    1. LSI says:

     Futja pordhës “doktorreshë”, Talle Ramën si do vetë, Je debile “luaneshë”, Ti do *arin veç përpjetë! Nxit atë Petrit idjotin, Që e kishe kryetar, Që nga mendja edhe trupi, Esht’ i tëri veç një *ar!

    2. Dyrrahu says:

     Kryemadhja e ka hallin si ta rregulloje punen qe ta ndjeje Ramen mbi veten e saj.

    3. Iliria says:

     Bo, bo, bo kjo shihet sa qelbur qe eshte. Sa njeri i keq. Hajdute e ndyre.

   2. Vlonhati says:

    Te topet e ka mendjen kjo

  2. Doktoresha plagjiature says:

   Injorance e plote lidhur me izotopet. Kjo do te paraqitet si shkencetare por tregon qe eshte nje injorante qe s’merr vesh nga shkenca. Izotopet jane variante te te njetit element kimik dhe perdoren me shume per radioizotopet ose lende radioaktive qe perdoren ne mjekesi. Po ashtu duket qe nuk merr vesh nga alkaloidet, i quan alkooloide. Pra eshte e qarte qe kjo “doktoresha” duket qe nuk merr vesh nga shkenca e kimise, lere me te shpjegoje gjendjen psikike te z. Rama. Kjo tani na e paraqet veten edhe si Doktoreshe Psikiatre, kur nuk ka asnje kualifikim te tille. Te sulmosh kryeministrin e venditv per perdorim droge pa fakte eshte teper e rende dhe duhetv denuar me gjygj. Por ketu tek ne genjeshtra dhe mashtrimi eshte bere pjese e kesaj opozite te degjeneruar. Paskan shkalluar burre e grua. Kane nje hall te madh. Po ju vjen SPAK ne dere. Kjo me te shoqin kane kaluar ne skizofreni! Kjo duhet te vizitohet se po iken nga mendja; sigurisht edhe i shoqi. Shenjat e skizofrenise i tregoj ne Parlament kur qellonte me cizme kryeministrin. Tamam si nje histerike qe kish dale jashte kontrollit. Mungesa e hormonit estrogjen ti jep keto efekte skizofrenie dhe manie, madje edhe depresioni. Te shikohet sepse mund te jete ne fazen e menopauzes qe i cmend grate. Eshte fatkeqesi qe nje menopauzike skizofrenike te drejtoje nje parti kombetare. Po shikojne fundin e tyre qe eshte prane dhe nuk dine cte bejne! I ka zene hal i madh!

   1. Drini says:

    Rama i tha Metes i cmendur,Monika i thote i droguar!
    Kjo eshte shkerdhatokracia qe na e premtuat si parajse.
    Ku eshte parajsa?
    Pse pa buke rrine ne parajse?
    Ha ha ha ha ta gezoni parajsen o dele!

    1. Tani says:

     @Drini – Nihilizmi nuk i sherben njeriu. Dhe barazimi i politikaneve eshte qellimisht i dizenjuar per te demtuar z. Rama. Nuk mund te barazohen hajdutet e certifikuar Berisha, Meta dhe Basha me Edi Ramen qe nuk ju ka vjedhur as edhe nje cent shqiptareve. Nuk jam dakord me deklarata te tilla qellimkeqe.

    2. Turi says:

     BAXHELLË po vjen shumë shpejtë SPAK. SPAK. SPAK obobo baxhellë SPAK. SPAK obobobob se harova kryesorin IM

   2. alek says:

    besoj se me izotope ka dash me thene izomerë. me alkooloode sigurisht i ngateron e alkaloide

  3. strong says:

   Aaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaa sa kam qesh mi none. I them ksaj rruspijes që vdiq për “tope”: A të marrtë mortja ime, se taten e ke hak!

  4. Gimi i Haxhiut says:

   Aman e derman Noren qe nuk po i mban lotet pasi foli Mona per izotopet, se asaj ju kujtuan topet e Apollonit, qe jane fishkur e rudhur, e varur dhe qe qelben ere. Eh moj Nora, shtrengo cfare te ka mbetur, se bythet e tua pala pala ja shkrefin edhe Bamirit, jo ma Apollon bythqirit, qe ka cof me kohe. Gajret, e duku ketej nga Kosova, se na i kena qef boll femnat me bythe te medha.

  5. Nga aktiviteti intensiv i Monikes dhe Kokelopes vetem Luli gezohet se ka fituar pak kohe te fleje. Saliu kuptohet qe eshte i xanun me thashethemet per grate e reja qe jane bere ministre.

  6. Specialisti says:

   Lutem t’ja spjegoje dikush kesaj doktoreshe idjote se izotopet jane atome te cilave ju eshte ndryshuar masa e berthames sepse i mungon nje ose me shume neutrone dhe nuk kane te bejne fare me molekulat e substancave kimike qofshin ato edhe psikotrope ose jo. Pra tjeter gje jane izotopet dhe tjeter gje drogat!

  7. Hajt ti gezosh izo topet 'Doktorresha' says:

   Kjo ‘doktorresha gjinekologe’ e dika se Rama qenka me probleme me izo topet dhe i kane mbetur te shkretit edhe disa muaj per te bere nje djale! A e ke vizitu Ramen noj here mi ‘doktorreshe’? A ja ke pa izo topet? Na i thuj kush ishte problemi se alkoolo-idet i dike mire mo; i paske studiu dhe provu boll!

  8. Epiriiiii says:

   Izoloheni Moniquen, bejini ndonje Vizite ne Piqjatri se paska pjerdh fare. Ose do ket ndier Prangat qe i jane afruar te Gjiri Lalzit. Ska arsye tjeter…

 2. robi says:

  Hijena Hundederrja e uritur për gjak ka nuhatje të madhe se i ja vrimat e hundës si të një hunde tigri

 3. ham ham ham bushtra e sinanit, ja koka si qeni i stanit dhe iliri ki ki ki as te leshon dhe as te qi. says:

  vdiq per tromben e Rames.

 4. 🏋👢🏋 says:

  Cfare Humori! Mos harro te vizitosh Ilirin.

 5. Billy says:

  Keshtu tha dhe laraska kur pa bolet e demit qe tundeshin kur ai vraponte. Do ti keputen bolet demit dhe Monika do ti haje.

  1. miu says:

   bravo, e ke qare fare

 6. Ledi says:

  Ik moj injorante, se na çave …… !😡

 7. Gri says:

  Po ne botoks ka izo_ tope?

 8. ME EMER says:

  Rames i kane mbetur dhe pak muaj jete , e pranoj , por ai eshte miku i juaj i ngushte ..! Ju me gjuhen tuaj po mundoheni ta mbani ne pushtetin ku mbroheni , ne pushtetin tuaj te krimit ..! Urroj qe dita kur te demaskoheni para popullit per shkaterimin e vendit dhe te shoqerise te jete sa me e afert..!

 9. XXX says:

  Duhej te na tregoje edhe formulen kimike te izotopeve alkaline, qe te kuptonim reaksionin qe zhvillohet ne organizem dhe te percaktoje edhe sa dite i kane mbetur rames qe te linte amanetet ne parti.

 10. Alessander says:

  Kesaj i ka ikur truri, taman injorante. Me i dhan vot kesaj asht si me tret. Kjo e Lulashi skan me marr kurr shumicen e votave te Shqiptarve.

 11. Rezorsi says:

  A KA ME TE DROGUAR SË TY. NUK BESOJ SE GJENDET NJE NË E EUROPE SI TY QE SHAVE ME FJALËT ME VULGARE NË PARLAMENT. NUK I KAM DËGJUAR AS NGA NDONJË BURRË ATO FJALË EDHE SË DO TE PËRDORTE PER TE PIRE KOKTEI DROGASH D. TH MENDJA SHKON SË TI È KE PERDORUR KËTË LLOJ DROGASH SË I NJIFKE SHUME MIRE EFEKTET E TYRE. QE TE ARRISH TE GJUASH DHE ME ÇIZME D TH KE QENE NË KULMIN E EFEKTIT TE TYRE. PRANDAJ MBYLLË ATË KAZAN PLEHRASH QE VJEN VETËM ERE E QELBUR.

 12. Americano says:

  Ah moj Nora Malaj ah po derdh lote emocionohesh mallengjehesh kur flet Mona ordinerja- keshtu qau edhe atehere Norkushja babysitter e femijeve te Metes, kur Likjala partinee u be president.. qan Norka vitet se 8 vjet rradhazi zv/ ministre e aresimit. Nora Malaj para disa viteve vjen ne Amerike per te pare shkollat shqipe… Merr nje grup mesuesish duke filluar nga e bija nusen e djalit drejtorin e shkolles se Kasharit dhe ne liste fut edhe nje cift nga TR qe donin te vinin ne Amerike – ku Keze Zylo u kishte marre $17 mije – $20 mije cash te thate ne dore qe pagoi shpenzimet e rruges se Nores e fisit te Nora Malaj dhe grupit qe kishte zv/ministrja me vete vec rruges edhe hotelin drekat darkat ne State Island NY, dhe me te drejte themi se Nora erdhi ne USA me leke trafikimi te qenieve njerezore – kjo eshte me fakte ! Prandaj si te mos derdhe lot Norushja bibilushja sa per Klajda Gjoshen eshte shemra e Mones mandenuta e Ilir Metes – kete e dine LSI – istet se e peshperisin nder dhembe nga do…. Kush ishte Klajda thirrini njehere kujteses ?! Sau be ministre nga Meta mori ca tendera dhe u fry kuleta..! Eh sa gjera ka..

 13. Labi says:

  Z.rama edhe mund te vdesi natyralisht si shume nga ne e ka ne dore zoti,po ju z nj.K/madhi Bashk me z. Ilir meta keni vdekur si njerez .e keni te kote qe cireni e ulerini lart e posht.

 14. uskania says:

  Bo bo! Të mendosh se kjo ordinere rrugësh don të qeverisë shqiptarët, lere se ku kemi rënë. Gjithë ato vite kur LSI ishte në qeverisje me PD dhe më pas me PS, kjo mbushte thasët me para si Moni te “Prefekti”. Veçse kësaj histerikeje i thonë Mona. Ua përplaste këmbët ministrave të LSI dhe ata vidh për sheikun Ilir Meta, vidh edhe për vete. Mona-Moni ! O SPAK, ku jeeee???!!!

 15. Shvejk says:

  Kjo qe flet me kte gjuhe eshte bashke kryetare e opozites, njekohesisht dhe bashkeshorte e presidentit. Asnjehere me pare nuk ka qene kaq vulgare gjuha e perdorur nga persona kaq publike ne Shqiperi. Eshte ne nderin e mediave qe e quajne veten serioze, te mos behen me trasmetuese te banaliteteve te tilla.

 16. Kaonia says:

  I rrofsh topet ti me gjithe izotopet e lsi

 17. Gazi says:

  As qente nuk te hajne ty mos bushter fshati e helmatisur

 18. Anika says:

  🙏, Kur do vijë dita, që të mos e shofim dhe dëgjojmë më?
  Please ……🇪🇺🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇪🇺

 19. Taraboshi says:

  Nasrtadamosi Shqiptar foli ben mire tregoj se me kete opozite edhe sa dekada do te jete Rama Kryeminister per izotopet edijme se je eksperte se ke titullin doktoreshe

 20. £££££ says:

  Edhe nëse është e vërtetë, fytyrën dhe shpirtin nuk do e ketë për të përgojuar simptomat e sëmundjes të fëmijës të askujt.

 21. Zhzh says:

  IK MOJ BAXHELLE MUTI, JEPI PASSWORD-IN ATIJ LIKE HAJDUT FLORIRIT SEPSE PO E LE PA PUNE.FAMILJE E NDYRE RACE MUTI JU DHE ATO KOKELOPET QE KE NE SHTEPI.TELENDARE E FELLIQUR.

 22. vang says:

  Kjo eshte nje menyre makabre per te sulmuar nje njeri pas shume menyrave te tjera qe u perdoren .Perdorimi i nje gjuhe ”shkencore”,perpiqen te genjejne masen e njerezve,ashtu sic ben edhe Berisha me teorite frojdiane, qe te vjen per te vjelle nga menyra si i thote, per vertetesine e atyreve qe thone me nje fjalor divulgativ.Kjo eshte lufte e mjere,e felliqur,hipokrite per syte e popullit dhe e peshtire.

 23. Sa do rrojme do degjojme says:

  Kur skizofrenia bashkohet me histerizmin krijon personazhe qe ndjellin vetem urrejtje dhe fatkeqesi.Zoti na ruajt nga keto mostra.

 24. luzati says:

  E shikoni cfare mostrash drejtojne shqiperine ,DOKTORESHA e fameshme per hajdutlleqe ,jep edhe prognoza politike.Ore si nuk e kuptojne keta qe E.Rama mbahet ne kembe se kur shikon mileti cfare alternative ka.Me mire te rije ne kry nje njeri qe na genjen sesa nje thithlope e tille hajdute

 25. Rrema says:

  Ne dime mire çfarë janë zopet,izotopet ti kemi lënë ty.

 26. Magda says:

  Shume here is filluar fushata. Deri ne qershor do te lodhet Monika. I zbrazi sot te gjitha perrallat…pas gjashte muajsh do te jete nje zhurme e bezdisshme

 27. Martini says:

  O kafshe me.fytyre njeriu te dhjefsha.universitetin qe.ti me.siguri ne degen qe ke mare nuk di lendet perberese.Nuk thuhet moj debile alkooloide por alkaloide dhe nuk kane.asnje lidhje me alkolin.Pika atyre qe te degjojne.ty kur flet.A ma nie gje ti e ben shkelqyeshem zanatin e Ali Babait.

 28. Ne e dime qeizotopet jane topet qe te ka varur ty bashke me ilir hajdutin.
  Vari topet familjes adams.

 29. rexha 10 says:

  PO NUKE PATE MENDE ,NUKE KE ASE JETE MOJE ZONJE.
  EDHE SIKUR TE JETE ASHTU SICE PO THUAN TI ,DUHET TI DREJTOHESH ME FJALET TYRADICIONALE ;SHERIM TE SHPEJTE.
  NUKE GJEJE NJERZE ME TE POSHTER SE SA ATA QE GEZOHEN ME VUAJTJET E TJETRIT.NGELE FYCKE KE MENDE E KOKES.

 30. Toni says:

  Do ishte bukur sikur te ishte fundi i Rames,
  Po alternativa jeni ju .Nuk shikoj rrug dalje
  Esht sikur te thush .
  Te hoqem kancerin ne mushkri
  E ta vem ne kok
  I mjeri popull.

 31. Merluci says:

  Izotopet moj dr mona shkencekarja ka me Ti fut ty ne goje Rama po Halli eshte qe ty se mjaftojne prandaj kerkon tope te reja perdite andej nga fakultetet.
  Hahahaha

 32. Ed tironci says:

  O robocop femeror…o baxhelle…atij EDI RAMES…topet ti hani…do jua fusi te gjitheve…sidomos ju te dyve…BURRE E GRUA MISH E THUA…JU VETEM MISH KENI MEGJITHESE E ZVOGELOI STOMAKUN LIKE FLORIRI…SA KENI VJEDHUR JU…SKA VEND PER KOCKA…VETEM TULE…O ED RAMA FUTI MRENA KETA FUNDERINA!!

 33. On says:

  Rama mbase nuk ka cfare jep me…..por kjo Mona ta shpif…o zot Shqiperia ne dorete kujt eshte.

 34. lymi says:

  C’thote kjo rrospia e hajdutit Ilir FLORIRI, vetingu po vjen dhe nga hundet do tju dalin……
  E drejta vonon por nuk harron….

 35. çeço Selimi says:

  Mone , moj Mone, / nuk dime se çfare kerkon / kerkon tope a izotope / i do me lesh apo pa lesh / bridh kerko se do t’i gjesh / Po i deshe prej floriri / i ka vetem Iliri / po deshe me “fare kosi ” , i gjen vetem tek Fatosi , pastaj do te thosh, hem me lesh e hem pa lesh , beqavern si ti kesh !

 36. Albi says:

  Kjo nuk e kupton se cfare nderi i ben Rames .Sa te jene ne fushen e opozitez ,politikane si pune e kesaj trushkulures Rama e ka te sigurt perseri mandatin .Tung Mona.Vazhdo clirou nxire dufin se sa me shum flet aq me shume ben diferencen midis asaj qe duan shqiptaret dhe asaj qe prefikon ti .

 37. Sali pekmezi says:

  IZOTOPET-cfare jane izotopet me sa di une nga kimija izotopet jane topet e rrockes se Edi Rames dhe mazhukut 30 cm te palloshit dy metrosh dhe nje fare picke 150 cm i kruhet te dyja vrimat nje me mut dhe tjetra me shure nje jave larg nga vrimat me izotope.Kjo fundrine ka ikur nga rruga e zotit nuk dine cfare thote dhe cfare pellete,urgjent duhet cuare per terapi per te dyja vrimat,njera me mut dhe tjetera me shurr.

 38. Cuku says:

  « Gopist »
  Respekte
  Ska nevoje te shkruash kur shkruan TI
  Te lumte dora dhe mendja

 39. Xhaxhi says:

  Nuk jam shumë i sigurte nëse kjo budallaqe po tallet apo e ka me te vërtetë. Në të dyja rastet është një idjotesi madhore ajo që thotë, por nëse e ka me te vërtetë ath është një rrezik për shoqërinë, sidomos për postin që ka. Truri I saj duhet të jetë komplet I nekrozuar.

 40. Sokol says:

  Likja mban era mut.Qelbi dynjane.Duhet izoluar ne ndonje qeli bashke me Saliqenefin.

 41. Bukurie says:

  Turp per nje grua me rolin dhe rangun e saj te flase ne kete menyre Po urrej veten qe jam femer ,me vjen turp ,kjo e pacipe kaloi nga cizmja te keto paçavure.

 42. ° says:

  a ka moral kjo monela afroidite.pushteti meret me vote dhe jo me dhune.çfar nxier nga goja ,ta thote trur qe ke si te gomarit.kjo eshte gruaja e prefesor like furfantes.

 43. Latif Qyramidhja says:

  Latifi
  Izotopet moj Mona gjenden tek breket e tua qe i kishte Nano ne xhep atje i gjen ose pyet Ilirin.

 44. 🤣🤣 says:

  🤣🤣. KJO U BË SITË FARE🤣🤣

 45. Babale says:

  Izotopet jane tope, qe ti i ke shum per zemer! Me demek na tregove qe je “doktorreshe” pe verteti dhe jo me plagjiature!

 46. Iliri says:

  Ligesia e keti cifti ku tamam eshte rrotulluar tenzherja e ka gjetur kapakun, I kalon caqet njerzore Makbethi e makbethevica krejtesisht te shperfytyruar,te cekuilibruar po perdorin plagjieturat ,se me siguri edhe ai ka nje te tille,ne ender ngaqe ne jete skane qullosur gje, por per ligesi imagjinata e tyre kalon cdo cak njerzor , per karrjere jane gati te hane kundershtarin…. karakteri I tyre eshte I tille,por jane jashte mase te tronditur per ato qe ata i dine e nuk dine cfar flasin Nje gje eshte e vertete se me keto qe thone e bejne po ja nxjerin me teper bojen vetes perballe humbjes qe I ka rrethuar e frikes nga drejtesia
  Menyra me e ulet e me e pandershme e te berit opozite ja pra sa i rendesishem qe eshte pushteti per keta duke qene gati si kaninale
  Turpi jo mbulofte me gjithe sojin tuaj e kete ja u thote shumica e c fitoni ju??!!! Vetem perkrahjen e Saliut qe ju frymezon e ato qe kini per rreth Mendoni per fundin

 47. Taku says:

  BUÇE AUTENTIKE BALLKANIKE

 48. ATZ says:

  Po mire o Mona le te marrim fakt te kryer qe Rama merr pluhur te bardhe, ai ka vjedhur aq shume si thoni ju, pse te marr droge sintetike, i mungojne parate te organike!

 49. pjeter says:

  Hahahahhaaaa, izotopet a i diniiii?e po sa shejtane qe eshte, atje i rri mendja tek izotopet. Po ç’deshe o Like mavria qe u bere president?tani ti pish lengun izotopeve te tua, Mona po ju behet sevda izotopeve te botes, hahhahahahahahahahaha opozita eshte ne kerkim te izotopeve te Rames, hahahahahah pyesni gjysh Saliun, sepse Sherlock Holmesi i Vicidolit, hetonte per izotopet e Rames edhe ne France, ndoshta e di me siguri ku i kane rene izotopet Rames.REMONI REMONI, SE IZOTOPET RAMES DOTE GJENI, DHE SHQIPTARET E KANE TE ARDHMEN E FLORINJTE ME JU NE PUSHTET.

 50. 🤣 says:

  VETINGUUUUUU!!!🤣

 51. maximus says:

  me plot goje kjo buçe duhet te futet ne kafaz, se po ç’mend dunjane, dhe mos besoni ne ZOT po deshet, ja ky eshte mallkimi per kete familje qe s’kane lene gje pa vjedhur, jane bere te dy si te ç’mendur,

 52. BUJAR says:

  QERRATESHE tek topet e ke mendjen…////

 53. Vjosani says:

  Gopist, ke nje talent te lindur! Vargu i fundit “tek ty mbajne iso topet” eshte fantastik. Se si mund te mbajne iso dhe topet, ne rastin e Mones, eshte gjetje e madhe. Hahaha….

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   Po Vjosan
   te kjo gopmadhe
   iso mbajnë
   hedhin dhe valle.

 54. Koba says:

  Pershendetje GOPIST na le pa fjale!!!.Nuk shkruaj dot pas Perlave te tua .Po Baxhelles nuk i ngopet GOPI!!! Do IZOTOPE Alkaline dhe Rroten e Carit pas Shpine.

 55. An says:

  Mos po planifikohet vrasja e Rames???

 56. jo servil says:

  ju qe keni bere gjith keto komente jeni budallenj se ajo flet realitetin ju pse nuk besoni !!!!!!!o servila kur te iki rama ateher do hidheni kundra si bete me saliun hahahaahahahaahahahaahahaahahaahhaha jetoni kot

  1. pjeter says:

   hahahahah edhe ti ne deficence te izotopeve je?pa servillek, ashtu, sa per ta ditur.

 57. M. Dedaj says:

  E rendesishme eshte qe Monika kujkdeset per topet e Rames. Te tjerat skene rendesi.

 58. N. says:

  Monë, Monë
  moj gojëhale
  Na je bërë
  karnavale…
  ***
  Ka nisur
  të derdhet gota
  Ti do Topin
  me gjithë rrota!
  ***
  Monë ,familje
  kokëlope,
  Ramës Carin
  me gjithe tope…
  ***
  T’ja marrsh ne gojë
  moj zorzope
  Dhe t’ Gomarit
  po su ngope!…

 59. Tepsia Socialiste says:

  Po u fundos Rama, do te fundoseni edhe ju, a jeni gati te ikni per lesh te gjithe? JO nuk e besoj.

 60. Shelegura says:

  TURP
  FRENOHENI KETE BAXHELLE SE TURPEROJ TE MATH E TE VOGEL
  QELBI SHQIPERIN HALLE SHUM.

 61. Monika says:

  Faji I tij eshte qe nuk ju beri te ikni naten. .per azil. ..ne afrike. …si Gruevski ne Hungari. .

 62. Ptuuuu,,,, says:

  KJO KERKON TU MBAJE ISON-TOPEVE TE RAMES,,,,POR NUK KA ARRITUR DHE NUK ARRIN DOT,,,SE RAMA NUK I NDYEN TOPET ME KETE LAVIREN,,,,,MUND TE ARRISH DERI TEK TOPET E CIM PEKES,,,,MONIKA BAXHELLEN E PERSHENDES ME KENGEN O TOPE TOPE O PAPAGALLO,,,,DEGJIM TE MBARE,,,,

 63. Veshgues says:

  Neveri per kete … s’di te theme!
  Te kerkosh vdekjen e kundershtarit! Cfare horrori!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *