VIDEO/ “13 vite pritje”, Rama ndan momentin emocionues

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me historinë e një familje nga Kamza e cila prej 13 vitesh kërkonte lejen e legalizimit të banesës së tyre.

Pas shumë vuajtjesh nëpër zyra ku nuk i jepnin asnjë përgjigje tjetër përveçse ‘është në proces’, familja Mazrreku e gjeti zgjidhjen përmes platformës së bashkëqeverisjes.

|Mirëmëngjes, dhe me rastin e familjes Mazrreku nga Kamza e cila pas 13 vitesh pritje dhe zvarritje nëpër zyra për të marrë lejen e legalizimit të banesës së tyre, iu drejtua Platformës së Bashkëqeverisjes shqiperiaqeduam.al, duke bërë të mundur marrjen e lejes së legalizimit për banesën e tyre të ndërtuar me mund, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ “13 vite pritje”, Rama ndan momentin emocionues”

 1. 🇦🇱 says:

  Duhet drejtësi e efektshme.

 2. Hallexhiu says:

  Rrofsh sa malet Shoku Enver (Edvin).
  Dita 1000

 3. Lani says:

  Ja dhe Rama i perpikte me propaganden e tij te neveritshme.Po ti ke pallate ne mes te Tiranes pa rregjistruar e pa hipoteka me shume se 15 vjete qe kur jane ndertuar o mashtrues dhe manipulator i poshter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *