Çuni i Fahri Balliut, ultimatum Ramës: Ke kohë deri më 15 shkurt të largohesh nga vendi. Të ngrihemi kundër ‘këlyshëve’ të Enver Hoxhës

Çuni i Fahri Balliut është shprehur shumë i vendosur gjatë protestës tek Unaza për të larguara ata që ai i quan “këlyshët e Enver Hoxhës” nga pushteti.

Deputeti demokrat, Klevis Balliu nga protesta u shpreh se kryeministri Edi Rama ka kohë deri më datë 15-shkurt që të largohet nga Shqipëria.

Kjo është arsyeja pse qytetarët janë në protestë, janë kundër kësaj mostre që i ka rrjepur qytetarët shqiptarë.

Siç thotë edhe Unaza, tik tak, zoti kryeministër se ke kohë deri me 15, që të largohesh nga ky vend.

Në këtë vend të bekuar nga zoti, nuk ka vend për tradhëtarët.

Do i bëja thirrje çdo qytetari dhe çdo efektivi të policisë për t’u ngritur kundër krimit, kundër këlyshve të Enver Hoxhës, për të mirëkthyer mirëqënien tonë si popull”, u shpreh ai.

REMOTE_ADDR:[]

51 komente në “Çuni i Fahri Balliut, ultimatum Ramës: Ke kohë deri më 15 shkurt të largohesh nga vendi. Të ngrihemi kundër ‘këlyshëve’ të Enver Hoxhës”

 1. mokrari says:

  Bir Selman i nenes ke te qash me pare! pupacin e Fariut e ka ngulur Lulka te unaza te pellase c’do nate, . . .

  1. Tony uk says:

   Shkon ne palester dhe i duket vetja i forte hahahhaaaa.
   Zot na ruaj nga idiotat si puna e ketij syrrat majmuni.

  2. Surrat petell - Je bo trim e? Bajge e felliqur! says:

   A ke honger pettla ore didiot? Shko, shko ha petlla dhe qofte se Rames i ha jashteqitjen ti dhe babai jot.

  3. Krist Murray says:

   Ha haa haaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😮

 2. Zani says:

  O Zooooot ku ka arritur politika shqiptare,fatet e popullit ne dore te çunit te Fariut, edhe hardhuckat do ikin nga Shqipria

 3. Partizani i Sheqeres says:

  Nje here ne 100 vjet lindin si pune e keti djali , ju lutem mos e humbisni rastin

 4. Tironsi says:

  E ka akoma firmen per hepje gropash motra jote.Fshi buzet trap se i ke me m…t.

 5. Lani says:

  Ah mor plehra e ndyre e komunistit te dhjere Fahri Balliut . Ti rruash bythen Edi Rames o zagar i Bashes. U bere ti o kopuk spurdhjak te kercenosh kryeministrin . Ja erdhi 16 shkurti gishtin bythes do hani sebashku me ate gazetarin shkerdhate te gazetes koha jone Nikille Leshi. He plehra , plehra…..lehni , lehni o qen te berishes.

 6. kashi says:

  kush flet i biri i komunistit dhe gazetarit te `zerit te popullit`

  1. shqipe says:

   Pershendetje Kashi…
   Kur te gjithe e braktisen g. “z.I popullit”,fari orangotangu e mbajti ate me dhembe!…

 7. luzati says:

  Po foli ky me te verte ER gjeje vrime miu ku futet ,ore po ky eshte me qesharakt dhe vete kelysh komunisti..

 8. Cuku says:

  Ky trapi ja ka dhier dhe aktoreve te humorit
  Krric Balli Fariu

 9. Fari katnari says:

  hahahaha,, pse po i prish pune asaj putanes tek ,,shkencat socjale,,,,,ka me hajdut se tu dhe motra jote,,,ka me komunist se ,,fariu i paceve,,,,ah mer ,,kaqol,,,ku je i mbushur me ,,sacme,,se tru ske fare,,,/….Edi rama,,,tall ,,,zaret,,,me kaqola si puna jote ,,dhe te ,,Lulushit bashk

 10. Bureto says:

  Bëmë baba të të ngjaj. Ky është biri i burrit të kurvës. Ja që e patëm këtë fat (të jeq), që rojtëm aq sa e pamë dhe një karikaturë sesi s’duhet të jetë një deputet. Medet, dhe ne presim nga të rinjtë, si ky karagjos me shokë e shoqe, të na ndryshojnë Shqipërinë.

 11. Raul says:

  Mero mos e nxirr me këtë monstër, antikapi se tremben fëmijët dhe s’na i zë gjumi natën, por ky Klevis Kerrici i rruan tipet Qeverisë bashkë me Kejdi dhembcakallja dhe Epshurr Brahimkari dhe sharebajgat e leshitdhise

 12. Lola says:

  More kete njeri sikur e ka dhjere kau dhe jo ta kete pjelle nena.

 13. A says:

  Edhe ti këlysh i këlyshit je

 14. çeço Selimi says:

  Kur pjell lopa, e lepin viçin,por kete çunin e Fahros nuk e paska lepire fare “lopa “! Merre pak me avash, o viç i palepire , se do te pengohesh e kush e di se nga do te degdisesh vete Ti , mos te beje kurban Saliu , se ja ka marre doren ketyre puneve !

 15. Doktori says:

  Po babin ku ta cojme,ne te sateme,pjelle muti,pa forme,pa permbajtje,vetem me ere,qe qelbet gjithe dynjane,per ju shqiptaret se rrujne ate mikun fare,qen e bir qeni

 16. Babale says:

  Te vetmen here qe ke folur tamam! Te ngrihemi kunder kelysheve te Enverit!? Dhe eshte e vertet! Enveri verte paska patur edhe kulisha, por nuk e dinte, por ja qe duhej t’na e thoshje ti more biri i kulishit te Enverit dhe kur e thua ti kjo duhet besuar! Hajde ne pith te sat’eme ti me gjithe ata qe ke per rreth!

 17. Balli Kombetar says:

  Ky kelysh i bythelepiresit komunist jep ultimatume qe qeveria e zgjedhur me vote te iki me kercenimin e kesaj kolere qe misherohet aq qarte ne fytyren e babakoleres? Thjeshte duhet regjistruar si thirrje per permbysje shteti me dhune dhe i duhet dhene gjyqit.

 18. vemja i fahriut says:

  o kelyshi i baxhelles, o lavire e lavireve… ti qe pèermend Enverin. O kelysh baxhelle, po babi yt ka qene nje nga ata kelysh te Enverit, ai spiun qe i thurte vargje Enverit dhe betohej per idel te partise… o baxhella si meshkuJ edhe femra ne ate familje te ndyre…
  Tani babai yt dhe te gjithe si rrace jeni bere kelysh te saliut… ai ju shkerdhen te gjithve si rrace dhe pasi mbaron se shkerdhyeri… ju perdor si preservativa…klevisa balliu, pasi te shkerdhyn motren… mire e mire… tani e ke radhen ti…te te veshin me fustanin e saj…dahsnoret e sat motre thone se edhe ti si ajo i eksiton…
  Rrace baxhellash… mjere cfare mban toka shqiptare…

 19. Latif Qyramidhja says:

  çfar ironie dy kok tula ne nje dere njeri injorant e tjetri kalander, ky kalanderi do te rregulloje Shqiperin ta beje si vetja e tije kerriçi gomarit

 20. Sheleaura says:

  CFARE FYTYŔE SHOFIM NE PD
  O ZOT MEDUKET SE SALA KA VENE
  LULIN PER TE URYER PD
  PER TA SHKATERUAR PD
  ME KETE FYTYRE BAJGE
  POR BAJGA BEHET PLEHE
  KY NUK SHIFET ME SY

 21. Toni.D says:

  Policia e Shtetit vitet e fundit eshte forcuar pak (shume pune akoma per te bere pasi rruga eshte shume e gjate) dhe si rrjedhoje zgjebsa te tille u gjen vendin shume shpejt… kuptohet kush shkel LIGJIN sikur edhe nje xham po te thyhet.

 22. Arber says:

  Po’ lungo thapathuqi i Fariut qe i dalon fjalet me zor nga goja ka byhe te kercenoje.Haha larhohuni fshihuni gjekundi,ben namin ky,i la ngja babes.Oppo oleleee po’ vin cuni i Fariut te na ruj trapin.Edhe e ben ky po’ t’ha.E i zoti.Trap ne kembe
  Sdo mbetet .

 23. Taraboshi says:

  O faro me mire te kishe bere nje mut se bere kete trap qe pote turperon cdo dite me mutinkishe pleheruat token e oparit.

 24. shqupisti says:

  Parti e mbushur me idjote, ky eshte krye idjot dhe kerkojne te marrin pushtet. Mjere Shqiperia ne cdite ka arritur.

 25. O Tony uk
  Ky mund te shkoje ne cirk.si arusha Mira dikur,se asaj i ngjan.
  Se mos e ngaterron ti.
  E ke takuar ne pyll,nese nuk e ke takuar ne cirk.
  S’ka mundesi ta kesh takuar ne palester nje te tille.

 26. vlonjati says:

  ta kesh fytyren si bajge e thate vetem keta te dy kam pare.

 27. Labi says:

  Nje top si ky Edi Rama e ben cdo mengjes, beji te fala Fahriut o trim, babai jot nuk ka pas mu desi te bej me shume, po fundja do ngelet ne histori se do na lej nje koqe mbrapa.

 28. Lucipuci says:

  Ky o te vret o te han mutin.

 29. shqiptari says:

  un mendoj per 1 pace dhe speca te regjura 🤣🤣🤣🤣

 30. Vlesh says:

  Mero! Nxirre gjithnje kete tip te llastuar tek Tema! Vertete te vjen keq kur sheh kete qenie bio korrupsioni, por ama edhe argetohemi!
  Psh mund ta pyesim: A ka pace tek unaza? Nese po, babi fahriu e ka vizituar? Po ti vete cfare opinioni ke? Mund te perdorim pace per protestuesit e dates 16? Te mban pacja apo duhet shoqeruar me pilaf? Ja ket pergjigje jane shume te rendesishme qe Elvisi e ka gjithe elspertizen dhe logjistiken per ta kryer! Kjo mund te coje edhe ne vendosjen e nje kazani te madh para Km! Rrezik vjen edhe Rama per te ngrene! Beje Elvis, shpeto protesten dhe krenar te ftosh unaziotet per nje pace falas. Pilafin me leke! Ishalla ndodh! Une do vij ne proteste! Kete e bene vetem pacja!

 31. edison kapllani says:

  o fahri ti nuk e njeh fjalen bure ti je nje rot janulle pse nuk hape gojen ku ishte gjall xhaxhi o plere ta shkerdhente familjen me 7 breza

 32. vjeshta says:

  Ytatë këlysh i kujt është mor bytharë?

 33. xhoxhi says:

  Mu kujtua një moment nga jeta ime studenteske.Bëheshe spartakiada e mundjes midis fakulteteve.Një student i fakultetit tonë hiqej si mundës dhe deshtë të ndeshjej me nje student malësor i mjekësisë.Shkuam edhe ne ta shikonim shokun tonë se si do ndeshej.Dolën të dy studentët dhe sapo ra bilbili dhe filloi mundja malësori e kapi dhe e ngjeshi për dyshemeje me shpatulla në tapeëtpra siç i thonë ra tuç.Kur i theshim si bëre na tha:po ai pa filluar mirë më zuri dhe më hodhi poshtë…
  Ndërsa tjetër është kjo :në fshat ishin mbledhur djemtë dhe diskutonin kush di më shumë greqisht.Del njeri dhe thotë unë di.Më falni për (fjalën e keqe)Dikush e pyet si i thonë mutit greqisht?ai pas pak i thotë:në gojë e kam por se them dot.Mirë i thonë shokët mbaje dhe mos e nxir..Kështu është edhe puna e çunit të komunistit Fariu…

 34. Teodori says:

  Mos ja vini re ,eshte i vogel ,nuk e ka me Ramen e ka fjalen per te jatin qe ka qene kelysh dhe spiun i Enverit dhe i Serbeve me vone.

 35. Xha Thuloja says:

  Cuni I Fariut, Luli i Saliut dhe Edi THu-thiut e ardhmja e kombit!!!

 36. polici rames says:

  PO ME DOLE PERPARA DO TA THYEJ SHKOPIN E GOMES KOKES MOR ZGJEBARAK I PD,,,PO TE FLET NJE POLIC I I EDI RAMES..////

 37. TANGA says:

  O Klevisaaaa, ohhh cma ngrite tensioooniiinn… ke vetem 5 minuta afat te heqesh tangat dhe pastrou nga mbrapa me sapun rrojeeeehh.

 38. alex says:

  mmmmmuuuuuuuuuuu, ajde viç ajde, me keq se i ati edhe ky koke viçi

 39. Labi says:

  NJEHERE e hengri POPULLI SHQIPTAR, ,,,,,NUK ja jep me voten partise TE MALOKEVE, ,,,,,keni bere shume deme ne shqiperi ,,,,JU vrafte ZOTI ISHALLAH, ,,keni hapur shume varre ne shqiperi,,,2000 te vrare ne 1997 ,,26 te VRARE NE gerdec, ,4 te VRARE ne boulevard, ,,,KENI FYTYRE e dilni ne ate bulevard ku keni masakruuar 4 NJEREZ te ndershem,,,,,harram e pack buken e kesaj toke,,,,,…//

 40. TONI says:

  TE IKIN NJEHERE KELYSHET E KELYSHEVE TE ENVERIT , ME TY NE KRYE O KRYE STERKELYSHI I ENVERIT BASHKE ME MOTREN TENDE QE MASTURBOHET ME KOCAN MISRI.
  O KOKRRA E BQ.

 41. Martini says:

  Cfare i gusti shqiptaret.Edhe kg Spartani apo Robin Hudi u mungonte.Do ne shkaktoje nonne kasapane it.Se esiste trim i Carter the te.h………….

 42. Jep says:

  Haha, prit Kur t Dali dhe andi bushati Tani, te thot te permbysim klyshet e enverit. Me t kercenu dhe KY loqja I fahriut, si me te qi breshka.
  Be qef Edi Rama, per sa koh ke kta zarat ne opozite

 43. Lisi Shekullor says:

  Ptuuu fare E keqe

 44. sul korriku says:

  Sa me shume zgjat protesta, aq me shume i peraferson fytyra me te atin.

 45. Ariu plak says:

  Po baba i ktij nje klysh i enverit ishte

 46. rexha 10 says:

  ORE KLEVIS ,KAM NJE PYETJE.
  KUSHE ESHTE ME I MIRE PILAFI ME PACE ,APO PILAFI ME GROSHE ?????????????????
  MOSE HA SHUME PILAFE ME GROSHE SE VETEM PJERDH.
  PIRDHE NE PARLAMENTE ,PIRDHE RRUGEVE .SA ME SHUME TU LIROSH KAPISTREN ,AQE ME SHUME LIFNI. HALLALL GROSHA QE TE KA DHENE YTATA.FAHRIU.

 47. rroku says:

  E MOR KRRIC GOMARI….. KRUJE KRUJE POR DO SHKOSHE NE P….. TE SATOM…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *