Olta Gixhari rrëfen të shkuarën: Ja koha kur rrihja… çuna

Një foto në disko në adoleshencë i ka sjellë ndërmend Olta Gixharit teksa rrëfente për punën e saj si sipërmarrëse në “E Diell”, disa kujtime, por nga ato që mbahen mend gjatë.

Olta Gixhari e cilësuar si “femme fatale”, elegante, plot sharm dhe sensualitet për çudinë e të gjithëve, nuk paska qenë gjithmonë kështu? Por si është historia?

-“Do të them një detaj që s’e kam thënë më parë ne ekran” ka thënë Olta. “Unë jam bërë femër nga pamja në vit të parë, vit të dytë gjimnaz. Gjithë jetën time kam mbajtur bufale, xhinse, zinxhira të varur, një shkop në dorë, kapele dhe flokë të gjatë të kapura bisht. Kështu kam qenë gjithmonë dhe mami im thirrej në shkollë nga drejtoria sepse ankoheshin se unë rrihja djemtë”.

Sot s`ka mbetur më asgjë nga karakteri i Oltës së dikurshme. A s`jeni dhe ju dakord?

7 komente në “Olta Gixhari rrëfen të shkuarën: Ja koha kur rrihja… çuna”

 1. doni says:

  Tere keto vite terapi, me ne fund paskan dhene rezultat

 2. vot? says:

  jo kunder dhunes … ndaj grave … dhe te mitur(a)ve …

 3. Santa Quaranta says:

  I rrihje me cica??!!

 4. DINGO says:

  Mire hallet me na mbyten dhe Kurvat.Deshet dhierokraci,hani gopin qe vjen era sardele te Oltes..Kushedi se sa milje me Loqe i ka vajtur indeksi.

 5. astrit shba says:

  Olta Gixhari,personszh i njohur ne shqipri dhe per karieren e,saj si aktore,eshte nje vajze qe tele pershtypje te mira,me sjelljen e saj.Vite me pare ambasadori ishba ve arvizu i kerkoje publikisht ne media te pinte nje kafe me te dhe ajo e pranoi kerkesen menjehete.

 6. Olta eshte nji aktore e mire Teatri dhe nji femer e kulturuar e mjafte sexi

 7. Bledi says:

  Ne çfare moshe ishte bere synet kjo?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *