Spartak Ngjela: Ju tregoj ç`mendoj për Lulzim Bashën dhe Erjon Veliajn

I ftuar në “E Diell” për promovimin e librit të tij më të ri ‘Hakmarrja e një gruaje” avokat Spartak Ngjela ndër të tjera ka shprehur dhe mendimin e tij për miqtë e programit Lalin dhe Lulin, një simbolikë për dy figurat politike, Kryetarin e Bashkisë Erjon Veliaj dhe Kryetarin e PD-së Lulzim Basha.

“Erjon Veliaj ka ecur shumë si pasojë e vullnetit të tij” – ka thënë Ngjela ndërsa Lulzim Basha nuk i ka fituar të gjitha me forcat e veta”- ka vijuar ai.

“Midis një gjigandi dhe një xhuxhi që rri mbi shpatullat e gjigandit, nuk është gjigandi që shkon më larg, por është xhuxhi”- ka përmbyllur Ngjela komentin e tij si gjithmonë të shoqëruar plot nënkuptim dhe mesazh të goditur.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Spartak Ngjela: Ju tregoj ç`mendoj për Lulzim Bashën dhe Erjon Veliajn”

  1. Je gabim ... says:

    Edhe Ti ke fillu te flasesh “percaret” … s’ta ka fajin Z.RAMA qe te ofroi pozite ne Kryeministri per problemet e Drejtesise, por Ata qe e kane tradhetuar ne mire-besin pra META qe mbajti per 4 vjet DREJTESINE qellimisht per vete, Berishen dhe Lulin … boll me ankesa kunder Z.RAMA qe po ngr SHTETIN e rrenuar per 25 vjet!

  2. Maelga says:

    E kujt i plasi ?!

  3. Goni says:

    Nuk eshte e veshtire te kuptohet kopjimi i ngjeles, nga madheshtori shekspiri; “I can See further then the rest because I sit on the shoulders of giants” practice: Une mund te shoh me larg se te tjeret sepse qendroj mbi shpatullat e gjiganteve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *