VIDEO/ “Kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja mohon çdo gjë: I kërkoj falje, por…

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart Veleshnja në një reagim të fundit i mohon të gjitha.

Ai ka postuar në video në Instastory, duke i fshirë të gjitha të mëparshmet, ku thotë se profili i tij ishte hakuar dhe se nuk lidhje me ato publikime.

Ai deklaron se këtë çështje do t’ia kalojë policisë dhe prokurorisë.

“Mua ma kanë hakuar faqen, nuk e di pse mi kanë bërë këto pisllëqe… i kërkoj shumë faje, megjithatë, Instagrami ishte hakuar. Nuk e di kush janë këta dashakeqës, por nëse i gjej, u kam lënë Allahun dhe policinë.. na falni për shqetësimin se mund të ketë pasur edhe ofendime. T

ani po i shoh, po mi sjellin njerëzit disa gjëra. Ma kanë bërë këtë lojë, por kësaj radhe do ta kalojë në prokurori se nuk bëhet më kështu. Nuk e kuptoj interesin e këtyre njerëzve. Turp i madh”, thotë ai ndër të tjera.

 

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ “Kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja mohon çdo gjë: I kërkoj falje, por…”

 1. Sara says:

  ik ere legen djale…. lepije tani ate qe peshtyve, impotent pisqik

 2. ha,ha,ha,ha ..... says:

  Ha,ha,ha …

  E paskan kercenuar njerezit e DASHNORES, prandaj dhe KY, si shume raste te tjera ne SHQIPERI, kur dhe para gjykates kthejne mendjen si KY, tregon se gjyqtaret nuk intereson te kete DREJTESI te vertete …

  Vetem VETING-u dhe SPAK-u do bej qe FRIKA te zhduket nje here e mire ne SHQIPERI, dhe vetem atehere populli nuk do kete me FRIKE nga te FORTET.

  … prandaj Basha, Berisha, Meta … nga Frika tyre duan te nxjerrin popullin (nerezit e tyre qe duan te kthehet Rrumpalla).

 3. une says:

  Kush eshte ky????
  Kujt i hyn ne pune istagrami yt o vlla???
  Lloj lloj merhumi jane bere vipa ne shqipri pf

 4. maximus says:

  na hapen barkun keta turq arabike me kete fjalen allah, ne shqip quhet ZOT, o anadollake

 5. I Pesti ne liste. says:

  Hec he burre è mos u ban marak.
  Shyqyr qe ke dale shendosh.
  Bani te fala fidanzates nga ana ime.

 6. Alban says:

  Po whatsappin ta hakuan o dele

 7. Arifi says:

  Ke qen dru o loqe dhe nuk mban mend… ca po pi tani??? C’ta duan instagramin tend??? Apo vip ti??? Jo po ke 13 ore ne udhetim jo po ke 3 ore ne radhe. Apo ia fute nja 4 viza dhe tu duken 4 lidhje paralele te dashnores

 8. Loni says:

  Thuaj “per koke te plakut” 😂😂😂

  Hajde gallate hajde, po qenke hajdar fare mo mavri

  Pupupu cna gjeti

 9. hmmm says:

  Po whatsup-in ja kishin hakuar??? se mesazhet ishin ne whatsup nga njerezit, me emer e mbiemer. Kaloja policise se eshte lehtesisht e verifikueshme…

 10. nuk e njihni kete car?
  eshte ai qe ben per te qeshur budallenjte…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *