FOTOT: Kejvina Kthella çmend ndjekësit, publikon pozat zhveshur

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të brendshme.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

 

3 komente në “FOTOT: Kejvina Kthella çmend ndjekësit, publikon pozat zhveshur”

  1. asd says:

    Linjat e Kthjelles jane si linja prosti me shume se linja sensuale. Fotot e kesaj menyre paraqitje nuk i pranon me as youporn. Ndoshta ngaqe Kthjella e shtyn trupin te pozoje me “lakime” e “harkime” te sforcuara qe tregojne “deshiren e saj te brendshme” me shume se sa fotografine si nje “rrefenje te rastesishme” per nje vajze te bukur. Ndoshta ka nevoje per fotograf dhe grimiere me shije me te larte etike.

  2. vjola says:

    jU POZONI SI TJU DOJE QEFI ,GAZETAT GJITHASHTU NUKLENE LAKURIQESI PA NXJERRE . PER MUA JENI NJELLOJ , SI AJO QE POZON B… .. ,SI GAZETA QE I PUBLIKON , SI CDO PERDHUNUES TJETER . TE GJITH PERDHUNUSA . TURP , PER KETO DUHEN RREGULLAT DHE LIGJET .

  3. TA says:

    nuk besoj se i ka cmendur////////////////

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *