FOTOT/ Mësuesja dënohet me 20 muaj burg, u kap nga i shoqi duke bërë s*** me nxënësin e vet 15-vjeçar

Një mësuese 30-vjeçare në një shkollë të krishterë, është dënuar me 20 muaj burg, pasi është kapur nga i shoqi duke bërë seks me nxënësin e saj 15-vjeçar.

Andrea Baber, e pranoi akuzën dhe për këtë arsye u dënua për përdhunim dhe marrëdhënie me të mitur, ndërkohë që u rrëzuan akuzat për sodomi dhe dhënie marijuana nxënësit të saj.

Ngjarja ndodhi dy vjet më parë në një shkollë në SHBA.(TemA)

3 komente në “FOTOT/ Mësuesja dënohet me 20 muaj burg, u kap nga i shoqi duke bërë s*** me nxënësin e vet 15-vjeçar”

 1. ⚽️ says:

  Në Kosovë bëjnë testin “nëse vajza ose djali pasi ulen në karike u prekin këmbët në tokë “gati për sex.

 2. Berti says:

  Keqardhje: kjo puna e “shkolles se krishtare” me se paku tregon se sa pa kujdes punohet ne raste te caktuar ne kete gazete.

 3. Aldo says:

  Po ju plehrat e Temes perse shkruani sot per kete denim apo qe ti paraprini ngjarjes dhe denimit te Policit te Rilindjes ne Malesi te Madhe??
  Ptuuuuuu rrace e qelbur perversesh!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *