Revoltohet këngëtarja e njohur shqiptare: Burg të përjetshëm për pedofilët

Nora Istrefi ka reaguar për rastin e fundit të ndodhur në Drenas, ku një polic ka përdhunuar një 16-vjeçare të cilën e ka lënë shtatzënë dhe më pas e ka detyruar të abortojë.

Ajo ka kërkuar burgim të përjetshëm për pedofilët.

6 komente në “Revoltohet këngëtarja e njohur shqiptare: Burg të përjetshëm për pedofilët”

 1. Zigur Qarri says:

  Nuk ka faj polici , vete ka dashur vajza persa i perket avortit polici e pagoi shpenzimin.

  1. Ani says:

   Sa turp per ty qe pretendon te jesh njeri, dhe sa turp per mua qe te kam bashkekombas!!!

  2. Drenova says:

   Po keto kengetare,qe ne vend te kengeve nxjerrin bythet dhe pak ate pjeshken duke ndikuar ne degjenerimin e femijve qe ne moshe te njome,cfare denimi u duhet dhene?
   Qe ndodhin keto krime fajin e ka sistemi i kalbur shoqeror,qe ndonese hiqet si me i miri,bile si i vetmi,ne fakt eshtre me i felliquri dhe me shkaterruesi i bazes se jetes se njeriut qe eshte familja!
   Sot kudo flitet per seks e jo per pune,per arsim,per kultiure dhe fare nuk permendet EDUKIMI!
   Po e shkaterroni botem me degjenerim,prandaj mos e kerkoni te keqen tek individi!

 2. 👓 says:

  Në vëndin tonë nuk humbin fëmijët si në Itali. Filmi në shtëpin tonë. Turp të kenë “ngatruan shtëpin,le të thejn qafën “

 3. Sabri says:

  O gur i zi duhet tjesh vllai policit me siguri

 4. Creasy says:

  Ai vrau cop 4 polic dhe doli me me pak se 25 vite burg… kjo dashka burg te perjetshem per nje perdhunim te miture

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *