Bebe Rexha ia merr valles pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë

Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy.

Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

“Fitova apo humba, ne vazhdojmë të festojmë sepse në zemrat tona jemi fitues (ose të paktën mami kështu mendon),”-shkruajti duke qeshur Bebe.

Ajo publikoi disa momente nga festa ku shihet nën shoqërinë e miqve dhe familjarëve të saj.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *