Ekzekutoi bashkëshorten, zbardhet dëshmia e gardistit: Dyshoja se më tradhëtonte ndaj e vrava, më vjen shumë keq për vajzën e vogël

Është zbardhur dëshmia e gardistit që ekzekutoi bashkëshorten e tij mëngjesin e sotëm në Tiranë.

44 vjeçari Alket Arapaj është shprehur se e vrau guan pasi ajo e tradhtonte.

‘Gruaja më tradhtonte prandaj e vrava. 

Kohë e fundit ishin shtuar dyshimet për tradhëti.

Më vjen keq për vajzën, jam familjar i rregullt”,  mësohet të jetë shpehur Arapaj.

Ai vrau në banesën e tyre në zonën e Alliasit bashkëshorten, 36-vjeçare Ervilma Seferaj.

Arapaj njihej për sjellje të mirë dhe predikues i fesë islame.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar policinë, pasi kanë dëgjuar të shtënat në banesën e çiftit. Policia pasi ka mbërritur në vendgjarje ka arrestuar në flagrancë, 44-vjeçarin.

31 komente në “Ekzekutoi bashkëshorten, zbardhet dëshmia e gardistit: Dyshoja se më tradhëtonte ndaj e vrava, më vjen shumë keq për vajzën e vogël”

 1. Tironci says:

  Dyshoje? Po mire o k.r keto dyshime i konfirmove ti, apo i re shkurt? Se nese vertet te tradhtonte skishe pse kaloje extrem, ka gjykata per ate pune. I fut nje te ndame dhe mbaroi filmi.

  1. Flm says:

   Posht ferexhes fshihet shume perversitet, nuk ka si te ndodh ndryshe. Kur ndrydh “natyren njerezore” deri ne ekstrem te tilla fenomene shfaqen.
   ###
   Sa per ate “Karrrr bure” eshte normale te te qihet, kur je 5 here ne Xhami me bythen perpjet (predikues i rregullt).
   ###
   E kuptuat o POPULL se c’far eshte Islami ???
   Injoranc, Perversitet, Intoleranc, Dhune, Hakmarrje, Fukarallek, Prapambetje …

 2. Andreas says:

  Paqesore kjo feja islame. Edhe ky rob zoti duket, goxha djale familjar i rregullt.

 3. banor says:

  Burr i paburr, burracak, cfare monstre, nuk perballon dot jeten reale dhe vret gruan . Kete gomar e kishte bere hoxha komplet te marre

 4. Zigur Qarri says:

  Gruaja duhet ta presi me buzeqeshje burrin kur kthehet ne shtepi, e kunderta eshte tradheti. Ky djali duhet tja mbyllte dyert me tre celsa. Nuk ka faj i ka rene per hise nje tradhtare. Allahu te ndihmofte ne burg.

  1. ben says:

   Nese nuk e ke ironi
   Je shume rende
   Ke realisht nevoje per ndihme.

   Uroj ta kesh ironi

   1. mirel says:

    Qendroi prane ben..

 5. burgu 313 says:

  EHHHHHH MORE ENVER !!!!!!!!!
  Te ishe gjalle !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
  Ky familjari i mire do te dhjakste GJAK tani!!!!!!!
  Thjesht—–PUSHKATIM ose VARRJE NE LITAR !!!!!!!!!
  As me shume dhe as me pak!
  RRO TANI, QEN I BIRI I QENIT!

  1. ''....nese gervish sadopak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh ''arabin'' qe ai fsheh mes veti.......! says:

   ku qendron ndryshimi mes ketij njethundraku arab dhe gjaxorit sumqir Hoxha!!?? qe te dy sunite,te dy kane marre jete femrash……………..plehra turkoshake!

   1. zagari 300 evro i janulles says:

    ore malaga per ke hoxhe e ke fjalen per ate qe sla kemb janulle e zagare si ty te hapte janullen

 6. ''....nese gervish sadopak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh ''arabin'' qe ai fsheh mes veti.......! says:

  pune arapesh,varu kkkkkkkkkk………………..

 7. Alb says:

  E ka vrare nga dashuria. Fatkeqesi!

 8. shqiptari says:

  ky lloi njeriu e ka vendin me shteti mysliman te Asit I ka ven perrce gruas te jetonte ne avganistan njeri I trash dhe psikopat

 9. Agron says:

  Ore qe ky popull do lutet per Enverin kjo nuk ka diskutim…po gjynah keto te shkretat qe po ikin si pulat

 10. Usa says:

  Ju dhjefsha islamizmin qe predikoni mor kokemuter. Feja me shkerdhate qe ha njeriu njeriun vetem pse dyshoi. Ju shkerdgefsha ideologjine fetare.

 11. Usa says:

  Ju dhjefsha islamizmin qe predikoni mor kokemuter. Feja me shkerdhate qe ha njeriu njeriun vetem pse dyshoi. Ju shkerdgefsha ideologjine fetare. Derrin se hani se kujtoni se po e hengret do beheni derra dhe nuk e kuptoni qe keni lindur derra dhe jetoni e vdisni si derra. Ptuuu qelbesira arabe.

 12. Toni says:

  Ahhh more Envere djali qe te ndritte shpirti atje ku je…shamite ua hoqe….shkolle e teatro i dhe ketij populli..shendetesi po…..e keta te shane e bene lanet…po keta duan ja keshtu ti vrasin e ti perdhunojn….do vij dita do kerkojn shenjterimin tend

 13. AC/DC says:

  Midis gjithe atyre te mirave islami i jep te drejte burrit kur dyshon ti fusi gruas nje koqe plumbi (ne mungese te armes nje thike ose kacavide). Prandaj eahte kaq ‘paqeaore’. Rrace muti!!!

 14. Usa says:

  Zigur Qarri, te qifte Papa gruan, motren dhe cte mban pragu gjini femerore mor pusht arab.

 15. Mihali says:

  Dyshimi nuk është provë.Edhe per këtë duhen prova.Kërkesa e gruas per të punuar nuk është prove për imoralitet.Edhe sikur ta kesh kapur në flagrancë jo vrasje por ndarje.
  Ky është një mentalitet Shqiptqar.pik.Shoqeria duhet të veprojë me ligje të ashpra se ndryshe nuk ndalojnë këto fenomene.

 16. realisti says:

  Nuk me duket se nuk eshte çeshtje feje. Jo me larg se dje shikoja ajmet tek RAI 1 e kishte te njejen ngjarje per te njejten arsye krim brenda familjes per xheelozi. Kur ti merr mend perendia nuk shikon i kujt beesimi je Stresi eshte rritur shume ne te perditshmen qe jetojme. Dikush e perballon , dikujt tjeter i hiken mendja.

 17. Vala says:

  Ky e vrau gruan se donte te shkonte ne pune, po tani I leverdis te thote qe e vrau per nder, se I duket sikur keshtu eshte I justifikuar. Kafshe!

 18. maximus says:

  bashke me kete trapin duhet te denohet edhe ai hoxha mjekercjapi i xhamise, ku ky trapi shkonte rregullisht dhe falej., ferra e mbjelle shekuj me pare por e vaditur dhe rrenjosur edhe me shume mbas viteve ’90, po i jep frutet e para te saj dhe per kete kerkon nje flm te madh plaku i viçidolit qe u hapi dyert ketyre mjekercjepve duke ndertuar dhe rindertuar xhami ne ç’do cep te shqiperise.

 19. Finoku says:

  Po clidhje ka besimi fetar more kokegollogunga me nje ngjarje te rende qe ka te beje me boten psikike dhe problemet shendetesore mendore te nje individi
  Me kete logjiken tuaj une mund tu permend me mijra raste ku autoret e krimit brenda familjes ishin te besimit kristian
  Ai shqiptari qe vrau vajzen e tij ne Korfuz kristian a qe!!!
  Atehere me logjiken tuaj tere kristianet jane vrares femijesh!!!!

 20. qen plehre kafshe ! te vrafte zoti o katil ! o burre impotent ! o cakall i hijene le femijen jetim !

 21. qen plehre kafshe ! te vrafte zoti o katil ! o burre impotent ! o cakall i hijene le femijen jetim !

 22. Virusi says:

  Ky sistem kerkon qe njeriu te jete i zoti vetes. Te mos genjehet nga askush, as nga politika, as nga feja, as nga leku e as nga shoqeria. Te dashuroje jeten, te punoje fort e te duroje shume.

 23. Turkofagos says:

  Ooooo, ça paska bo vaki kshu o sunita.
  Klimax , Flm, “…. nese gervisht ..” , paska material per te komentu kete jave . Qe do te thote qe ka dhe me shume para. Hahhaa. Komentoni kundra ketyre hasonve , lujini fene. Gezuar ramazonin…
  Une per vete 300 eurot i sigurova pa maru akoma mire muaji. Hahaha

 24. arbi says:

  gjith katholiket jan.. Legenda.. prandaj zotit i flm ae jam musliman

 25. Monda says:

  Pse mi, trdhetojne keto me shami????? Keto i lampioni ditta te neshme une!! Qyqja mi gru!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *