FOTOT: Demi Rose rrit temperaturat në Londër

Ajo kohët e fundit ishte duke shijuar rrezet e diellit gjatë pushimit të saj në Tajlandë.

Dhe Demi Rose dukej po aq e bujshme sa kurrë më parë me rikthimin e saj në Londër.

Ajo është fotografuar teksa shkonte për të darkuar në një restorant japonez.

E veshur me të zeza modeja 23 vjeçare dukej mjaft seksi. (TemA)

2 komente në “FOTOT: Demi Rose rrit temperaturat në Londër”

  1. emilio says:

    Ju lutem TemA pak me shume seriozitet. Sa hyjme te lexojme ndonje lajm menjehere na shfaqet Demi Rose. Sikur te ishte e abonuar te ju o lum medhenj, na e shpifet perdite me kete te fryre koke e bythe me silikon.

  2. Blanco says:

    I jeni qepur kesaj Demi Rise, do te perfundoni me gjithe kamera ne bythen e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *