FOTOT: Nga plazhet private tek lokalet dhe hotelet me pesë yje, brenda ishullit 462 milion dollarësh

Një ishull privat prej 660 hektarësh në Emiratet e Bashkuara Arabe ka dalë në shitje për 462 milion dollarë 

Në këtë pronë gjenden plazhe private, hotele me pesë yje dhe pamje mahnitëse të Gjirit Arabik. 

Ishulli Al Marjan, i cili ka hyrë në treg, është një koleksion i katër ekspansione të bëra nga njeriu në pjesën më veriore të Emirateve të Bashkuara Arabe, Ras Al Khaimah.  (TemA) 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *