Lleshaj jep lajmin e mirë: Goditje e rëndësishme për krimin e organizuar, operacioni vazhdon

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë.

“Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë.

Finalizimi i operacionit të përbashkët mes policive të të dy vendeve, një provë tjetër e qartë e vullnetit dhe e kapaciteteve për çmontimin e krimit të organizuar.

Operacioni vazhdon…🇦🇱👮‍♂🇮🇹”, shkruan Lleshaj. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Lleshaj jep lajmin e mirë: Goditje e rëndësishme për krimin e organizuar, operacioni vazhdon”

 1. Futja kot says:

  Flamujt dhe policin i kuptova por ate emoji-n e Spermatozoidit s’e kapa dot.
  Drejtimi i duhur?!
  ♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎♂︎

 2. LORA says:

  Zotesine Sander Lleshit do t’ia shoh me 16 shkurt;
  se si do te mbroje rendin kushtetues ne Republiken e shqiptarve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *