Video e skandalit, Berhan Bajrakurti: Pamjet mi kanë marrë nga telefoni

Polici Berhan Bajrakurti ka mohuar kategorikisht akuzat e ngrituar ndaj tij për ngacmim seksual ndaj një minoreneje.

Në hetusi ai ka thënë se:

“S’kam folur me asnjë vajzë 15-vjeçarej, videon ma kanë marrë nga telefoni”.

Ndërkohë policia është vënë në kërkim të denonuesit të videos, por ende nuk kanë gjetur vajzën për të cilën dyshohet se polici ka abuzuar seksualisht.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Video e skandalit, Berhan Bajrakurti: Pamjet mi kanë marrë nga telefoni”

 1. Sara says:

  hahaha me kollaren deri te gjoksi ben dhe ashtu videosh, po per cfare e kishe bere ate videon apo per te pare veten sa i bukur je… mortjaaaaaaaa!!!!!!!!!!

 2. Eri says:

  Mund te jete qe nuk ka ngacmuar ndonje vajze si u tha ne fillim.Po dikush i ka marre telefonin dhe ka zbuluar ato foto dhe video qe ky pallosh i ka bere per shkak te karakterit te dobet qe ka.Dhe dikush ka shpresuar te godase policine meqe situata ne bllokun kriminel te partive pd lsi po dhe ps eshte e ndere per shkak te vetingut.Dhe ky koqja qenka dhe militant i ps.

 3. polici says:

  Komplet idjot, tipa te tille duhet te marin denim maksimal…

 4. sa e ke o baba she? dal ta nxier pa e sheh. says:

  …se vuante nga prostata dhe nuk i ngrihej dhe pasi mbaroi ilacet ju ngrit dhe filmoi veten dhe ju mburej shokeve se i punonte. shoku i tije pashuku nga inati ja mori dhe e diskretitoi se vetem pashukut duhej ti ngrihe qe te merte graden komandant.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *