VIDEO: Shemben shkallët e aeroplanit, lëndohen pesë pasagjerë

Ky është momenti kur shemben shkallët e aeroplanit në aeroportin Barnaulu në Rusi.

Si pasojë e incidentit kanë mbetuar të lënduar pesë persona.

Në videon e filmuar nga kamerat e sigurisë shfaqet momenti kur shkallët shemben dhe pasagjerët që ishin duke u futur në aeroplan rrëzohen në pistë, më saktësisht gjatë persona rrëzohen ku vetëm një shpëton pa lëndime.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Shemben shkallët e aeroplanit, lëndohen pesë pasagjerë”

  1. rrema says:

    Po te ndodhte ne vendin tone opozita dordoleceve do ngrihej per te rezuar qeverine….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *