VIDEO/ Vijnë në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama-babait: Kanë ardhë me duar plot këta

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në  Materniteti Koço Gliozheni, Tiranë për t’i dorrëzuar një nënë çekun prej 1 200 lekësh të reja një nënë e cila solli në jetë tre femijë , 2 vajza dhe një djalë.

“Materniteti Koço Gliozheni, Tiranë.

Vijnë në jetë trinjakët e parë të këtij viti, me 120 mijë lekë të reja me vete secili😁

Edhe 100🙏”- shkruan Rama teksa poston videon nga materniteti. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Vijnë në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama-babait: Kanë ardhë me duar plot këta”

  1. Alban says:

    Ti rrojne! Lajm shume i bukur!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *