VIDEO/ Zihet me burrin, gruaja hakmerret: Hedh para nga dritarja e makinës

Një ngjarje e pazakontë është filmuar në rrugët e një qyteti në Kinë. 

Një grua pas një zënke që pati me bashkëshortin e saj hedh nga dritarja e makinës një shumë të konsiderueshme parash. 

Fill pas këtij veprimi qytetarët të cilët ndodheshin në rrugë në ato momenti mbledhin paratë dhje ia dorëzojnë një polici që ishte I pranishëm në vendin e ngjarjes. 

E me pas polici kontaktoi me gruan dhe I dorëzoi shumë e parave të cilën ajo e hodhi nga dritarja e makinës. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *