FOTOJA epike: Vesi del me shpirtin, nga antitanket te shtiza

Opozita sot mbajti nje proteste te deshtuar, por te dhunshme. Sepse PD, gjithe jeten e saj politike e tille ka qene, e dhun.shme!

E si per ta thene me ze te larte qe po proteston PD-ja, mjafton te shihje se sa pa ide ishte e gjithe protesta.

Nje nder fotot me epike eshte ajo e nje militanti i cili ka marre ne dore nje shifer hekuri qe ngjan si shtize dhe eshte bere gati tja leshoje kryeministrise.

Rrjetet sociale kane bere analogjine me vitin 1998, kur PD beri grusht shteti dhe hyri brenda kryeministrise, duke e goditur ate me antitank.

Vecse kete radhe, nuk kane perdoru antitankun, por jane kthyer ne prehistori, duke goditur me shtize. Ama, thelbi mbetet i njejte.

1 komente në “FOTOJA epike: Vesi del me shpirtin, nga antitanket te shtiza”

  1. Johani says:

    Kriminel ateher kriminel sot vetem se fale Zotit ka nje dallim!!!
    Ateher ishte me keq sepse kryekrimineli sali berisha ishte me i ri e tash kur i kane ra dhembet nuk mund tia haje askujt edhe pse qirret e leh vetem sa lage ftyren e vet nga jarget qe i rrjedhin por edhe siq thot populli gomari shkelmat me et forte i ka kur cofe (ngordhe),prandaj ky si cofi si ngordhi i njejti do kujtohet e mese keqi do ta leje serbin fazlliq qe nuk do ta realizoje deshiren e millosheviqit per te cilen eshte angazhuar mashke me kriminelin lul basha qe qirret edhe kur flet me gazetaret te cilit i eshte mbushur mendja se vetem me te duhet te nxeje dielli dhe vetem ai duhet te haje ne kete toke sepseja ka lane amamnet millosheviqi e po e ushqen shesheli,prandaj shqiptaret dhe bota edhe sot e pane se rrethh tij ka vetem kriminel dhe drogerash kete e tregon ftyra e tij dhe e tyre si sali berisha e monakarmadhi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *