Bie Facebook dhe Instagram

Facebook dhe Instagram është jashtë shërbimit në disa shtete të Europës.

Edhe përdoruesit në Shqipëri nuk mund të përdorin dot rrjetet sociale.

Të dyja faqet e rrjeteve sociale shfaqin mesazhin gabimi teksa përdoruesit përpiqen të kenë akses.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *