VIDEO: Rrëshqasin shkallët, punëtori shpëton mrekullisht, bie në… këmbë

Ky është momenti kur një burrë bie nga shkallët.

Në pamjet filmike do të shikoni se si burri shpëton mrekullish pasi shkallët në të cilët po qëndronte rrëshqasin nga muri dhe burri fatmirësisht bie në këmbë.

Ngjarja është regjistruar në Britani e Madhe.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *