FOTOT: DJ i njohur 51-vjeçar, fotografohet me të dashurën e tij super seksi 24 vjet më të vogël

DJ i njohur ndërkombëtar, David Guetta, është fotografuar me të dashurën e tij 24 vjet më të vogël, Jessica Ledon, ndërsa merrnin disa rreze dielli.

51-vjeçari prej disa muajsh ka nisur një lidhje me 27-vjeçaren, pasi u nda nga bashkëshortja me të cilën kishte më shumë se 20 vjet i martuar.

Guetta u la nga e shoqja, pasi sipas saj, ai nuk ishte më interesant dhe kërkonte emocione të tjera, më të forta.(TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *