FOTOT: Pas tradhtisë, një aferë me ish-burrin e motrës në familjen më të famshme në botë?

Familja më e njohur në botë, Kardashian, vazhdon të shkaktojë lajme të njëpasnjëshme me historitë e tradhtisë dhe romancat.

Khloe Kardashian, e cila së fundmi u nda nga bashkëshorti, për shkak të tradhtisë së tij me shoqen e ngushtë të motrës së vogël, ka tërhequr vëmendjen e ish-kunatit, Scott Disick.

Ky i fundit duket se nuk poi  kushton më vëmendje të dashurës së tij 20-vjeçare Sofia Richie dhe sytë e tij janë përqendruar pikërisht tek motra e ish-gruas, Khloe Kardashian.

Miqësia e tij me Khloe duket se po merr një tjetër emër.

Ai mund të jetë në lidhje me Sofian, por kjo nuk e ndaloi që të quajë Khloen “Fiksimi i ditës së mërkurë”.

Ndër të gjitha imazhet që mund të zgjidhte, ai preferoi fotografinë e Khloe me një veshje transparente ku duket shumë seksi.

Pasi e publikoi në llogarinë e tij në Instagram, ai shkruajti: “Kam pritur gjithë javën për ta publikuar këtë”.

Scott ndonëse u nda nga Kourtney, vazhdon të ketë marrëdhënie të mira me familjen Kardashian.

Të dy janë prindër të tre fëmijëve dhe tani gëzojnë komunikim shumë të mirë.(TemA)

2 komente në “FOTOT: Pas tradhtisë, një aferë me ish-burrin e motrës në familjen më të famshme në botë?”

  1. ceni boston says:

    Po cthoni “familja me e njohur ne bote”, thoni me mire “familja me e degjeneruar ne bote” qe te kete kuptim!Keto jane te gjitha buce!

  2. z-amir says:

    lajmet shkojn e vin, ama si ta kuptojme qe ; kush kend e qin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *