FOTOT/ Surpriza pranverore në Tiranë: Stina e bukur nis me lule, ballakume dhe… shi

Edhe pse me reshje të konsiderueshme shiu, stina e pranverës duket se ka mbëritur edhe në qytetin e Tiranës.

Kryeqyteti është zbukuruar nga lulet të cilat kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as shitësit e ballokumes, ëmbëlsirës tradicionale të Ditës së Verës.

Më poshtë po përcjellim disa fotografi nga atmosfera në kryeqytet.  (TemA)

2 komente në “FOTOT/ Surpriza pranverore në Tiranë: Stina e bukur nis me lule, ballakume dhe… shi”

  1. ME EMER says:

    TIRANA ME LULE DHE SHQIPERIA ME FERRA ..! .. MOS TIRANA KA TJETER QEVERI ..?! SI S`KENI TURP QE I SHKRUANI ..?! LULE TI KETE E GJITHE SHQIPERIA NESE I DONI VERTET LULET DHE SHQIPERINE ..!

  2. ME EMER says:

    .. ju prish gje pune komenti i im te dashur gazetare ?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *