Operacioni në Shkodër, Sandër Lleshaj: Sot qyteti është më i qetë dhe më i sigurt

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka komentuar operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona dhe madje zyrtarë publikë.

“‘Maranaj’, për një Shkodër e Shqipëri të lirë nga krimi.

Policia e Shtetit dha sot një tjetër goditje madhore kundër krimit të organizuar dhe financave të tij.

Ky sukses motivon më tej Policinë dhe qytetarët për të vijuar së bashku përpjekjen për Shqipërinë europiane 🇦🇱👮‍♂🇪🇺”, shkruan Lleshaj në “Twitter”.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Operacioni në Shkodër, Sandër Lleshaj: Sot qyteti është më i qetë dhe më i sigurt”

  1. Kalec Dega says:

   ahahahhahahahhahahaha…..!!!

   LOL!

   Qetesi ne al -Banistan , lol!

 1. Orient says:

  LLeshaj nje ekselent ne polici..njeri me standarte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *