Raporti i DASH, reagon Gazment Bardhi: U konfirmua blerja e votave, shqiptarët do bashkohen më 16 Mars me ne

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar pas raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit.

Numri dy i PD-së shkruan në “Twitter” se sipas tij DASH konfirmon blerjen e votave në vitin 2017 dhe nivelin e lartë të korrupsionit. Por se sipas tij, askush nuk ndëshkohet.

“Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit konfirmon blerjen e votave në 2017 dhe nivelin e lartë të korrupsionit të qeverisë së Edi Ramës. 

Askush nuk ndëshkohet! Kundër blerjes së votave, kundër pandëshkueshmërisë, kundër korrupsionit, shqiptarët do bashkohen më 16 Mars!”, shkruan Bardhi. 

Më tej ai citon:  “Ligji parashikon ndëshkime penale për korrupsion për zyrtarët publikë, por qeveria nuk e zbatoi ligjin në mënyrë efektive dhe zyrtarët shpesh u angazhuan në praktika korruptive pa u ndëshkuar. Korrupsioni ishte i përhapur në të gjitha degët e qeverisë”, shprehet Bardhi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Raporti i DASH, reagon Gazment Bardhi: U konfirmua blerja e votave, shqiptarët do bashkohen më 16 Mars me ne”

 1. Konica USA says:

  A e ve kush ne dyshim se ky Bardhi nuk eshte GAY?!

  1. Shkodra says:

   @ Konica

   Nuk e njoh kete Bardhin, por kjo siguria jote me ben te mendoj se do ta kesh iq ti……. perndryshe sdo te keishe qene kaq i sigurte…. 🙂

 2. Tony uk says:

  Gazmendja i merr lajmet nga shqupi,jepi goce jepi se i bie bukur.

 3. # Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Kjo qeveri e korrupsionit
  nuk jeton më, ngordhi …
  E tha me gojën e tij anale
  Gazmend Pordhi …

 4. Loto 1 x 2 says:

  E kape shpejt, se me duket e kishe vene 2 tek lloto!
  Po prap 2-sh do jete. nuk ke per te fitu gjo!

 5. Alniku says:

  Foli edhe kjo 😂😂😂

 6. MACOKU says:

  qe 13 vjec kapaskap sapunin ky eshte gej dhe kalu gein me lulken ndersa bythqim fariu e la dashnorja se i tha qe jam gej edhe ajo i tha ku me bin mua kto bythqima tashi si ka ngel gjo tjeter bythqim bashes te krijoj partin e dylberve te tirones si i er me i koh

 7. Petriti Tangjiti says:

  Allegations, thote raporti! Nje pretendim pa prova se dikush ka bere diçka keq!

  Gaztor ky gazmendi!

 8. huri says:

  Konfir.on Elez Boberaj, Sali Zhavorr Berisha

 9. Bum kasollja says:

  Bytha eshte e tij dhe ate ai e perdor ashtu si i diket me mire.Por nuk i lejohet nje “politikani” qe bythen ta perdore si goje.Gojen ne rastin e ketij bythqimi, duhet ta perdore per gojore.Njeri i peshtire fort.Shoqata e LGBT (nuk e mbaj mend si quhet, pra shoqata e homoselsualeve duhet medoemos ta perjashtoje nga rradhet e saja kete vemje!

 10. ben says:

  Ju te PD-se I dini mire pelivanlleqet e vjedhjes dhe blerjes se votive se jeni mjeshtra per kete pune.

 11. H says:

  As mutin që bëj në mjes , nuk ja jap më hongër këtyre se nuk jan të denjë.

 12. ALBAN DEGA says:

  DOREZOJU LIGJIT DHE DREJTESISE TI DHE ISH- MINISTRI I BRENDSHEM I LULUSH KARABUSHIT

  Keni shperdoruar detyren si ish minister i Drejtesise dhe ish-minister i Brendshem, qe e kishit detyre ligjore dhe paresore bashke me ish- zevendeskryeministren e Lulush Karabushit 7 x 6 =49 dhe 300 leke kilja e energjise pa diplome per 14 vjet studime si student permanent, ose shkurt e bukur 24 karat lope hollandeze!
  A mund ti besohet qeverisja e Shqiperise ju ore politihora, kusare e vrastare, o “ Bande Gangsteresh” e “ Mafia krejt jashte kontrollit” qe e zhbete 15 here shtetin shqiptare ne 15 vjet SaLikekraci !
  Laneter !

 13. ALBAN DEGA says:

  24 KARAT LOPE HOLLANDEZE !

  DOREZOJU LIGJIT DHE DREJTESISE TI DHE ISH- MINISTRI I BRENDSHEM I LULUSH KARABUSHIT

  Keni shperdoruar detyren si ish minister i Drejtesise dhe ish-minister i Brendshem, qe e kishit detyre ligjore dhe paresore bashke me ish- zevendeskryeministren e Lulush Karabushit 7 x 6 =49 dhe 300 leke kilja e energjise pa diplome per 14 vjet studime si student permanent, ose shkurt e bukur 24 karat lope hollandeze!
  A mund ti besohet qeverisja e Shqiperise ju ore politihora, kusare e vrastare, o “ Bande Gangsteresh” e “ Mafia krejt jashte kontrollit” qe e zhbete 15 here shtetin shqiptare ne 15 vjet SaLikekraci !
  Laneter !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *