REPLIKAT/ Komentuesi: Ku e sheh rritjen ekonomike ti o qor. Rama: Si i bie të të përgjigjem, pse shan mor tullac?

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar një rubrikë të re në ERTV, të titulluar “60 sekonda”.

Në rubrikën e sotme, një nga ekspertët e ekonomisë shpjegonte rritjen ekonomike.

Kjo ka acaruar një komentues, që e ka cilësuar atë qorr.

Por atij i është përgjigjur vetë Rama.

Elvis Balla: Ku e shef rritjen ti mer QORR

Edi Rama: Elvis Balla si i bie me tu pergjigj ty tani, pse shan mor TULLAC? QORRI te tregoi nje raport te Komisionit Europian dhe askush s’te mori me zor ketu qe te shohesh, keshtu minimalisht mos shaj se eshte turp per nje goxha burre si ti, e maksimalisht meso ndonje gje me kete rast! (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Ku e sheh rritjen ekonomike ti o qor. Rama: Si i bie të të përgjigjem, pse shan mor tullac?”

 1. Luli says:

  Njerezve u Jane errur syte dhe helmuar shpirti. Nuk shohin, nuk degjojne, por shajne e qahen. Keta tipa nuk bejne kurre hajer. Pune dhe vetem pune, nuk ka qofte ke daja pa pune.

 2. BRSS says:

  NJERZ TE MOLEPSUR QE KERKOJN DU MBUSHEN XHEPAT ME PARA DUKE NDENJUR DHE DUKE BER LLOGJE ME PUNE ME DJERS DHE ME DHIMBJE GJITH BOTA KAN PUNUAR FORT DHE ME SAKRIFICA QE KAN RRITUR MIREQENJEN DHE JO NE NJE VIT POR ME VITE ME RADH QOFTE DHE ME BREZA DHE JAN ATY KU JAN NE I DUAM PER NJE DITE

  1. Kalec Dega says:

   Po qe ka nevoje per syze qorri Rama. Edhe Tahiri ka syze.

   Meqe ka thene Evropa duhet ta besojme. Si puna e Cekut nga Amerika.

   Kur fut ne burg hallexhinjte e ka ne dore Rama vete.Kur vjedhin Fullani dhe Escobare me Tojota Jaris , asht pune e Gjykatave dhe drejtesise qe jane te pavarura.

   Do i jete mbaruar bari qe nuk di se cfare beson ma ky Mashtrues i radhes.

 3. Gani says:

  Me so qe kur ske cte hash je I ngopur.

 4. Elvis Balla says:

  Ca ti thoja mer shoku FLM per rritjen ekonomike. per mijera vende pune qe hapen cdo dite, per pencione qe rriten cdo muaj.
  Ne ca bote jetoni ju mer vlla.Njerzit mezi shtyjne muajin me borxhe e lista ju merreni me ca llomotit qeveria.

 5. mik says:

  Ku e gjen gjith kete kohe ( sidomos ne kete kohe ) Kryeministri te lexoje dhe ti pergjigjet edhe komenteve qe nuk i drejtohen atij ?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *