VIDEO/ Një përshëndetje ndryshe për Lulzim Bashën dhe Monikën, nga një “fanse” afrikane

Lulzim Basha duket se ka mjaft adhurues në vendet afrikane, ku herë pas here merr mesazhe publike.

Pas përshëndetjes së fundit për “Çadrën e protestës”, ka ardhur sërish një dedikim special.

Për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Një përshëndetje ndryshe për Lulzim Bashën dhe Monikën, nga një “fanse” afrikane”

  1. asd says:

    Shume falenderime per Afriken dhe sakrificat per te na shpetuar, por meqe i ke hyre kesaj pune, beje deri ne fund; Merre edhe gjatoshin. Mos na e ler ketu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *