Dega Fibank Vlorë-Stabilitet dhe rritje e vazhdueshme

Dega Fibank Vlore ka treguar ne vite stabilitet ne performance dhe rritje te vazhdueshme ne te gjithe indikatoret e biznesit. Nen menaxhimin e z. Robert Sejdiaj, dega Vlore eshte nga me te mirat e rrjetit Fibank. Se fundmi eshte rinovuar teresisht ne infrastrukturen logjistike dhe eshte plotesuar me nje ekip profesionistesh te dedikuar.

“Ndihem e privilegjuar te jem pjese e stafit Fibank, ne te cilen kam gjetur nje ambjent qe siguron kushtet optimale te punes, transparence, besim, mbeshtetje dhe meritokraci. Klienti eshte ne qender te gjithckaje qe ne bejme. Ndihem krenare per mundesite qe ofrojme per ta me produktet e Fibank” – shprehet punonjesja me e re e Deges, Kristi Vallaj.

“Fibank Albania investon tek punonjesit e saj si kontribuesi kryesor ne suksesin e Bankes. Ketu gjeta mundesi te barabarta ne lidhje me trajnimin, zhvillimin, promovimin dhe arritjet ne karriere. Ndihem shume e respektuar qe perpjekjeve te gjithe stafit i bashkoj kontributin tim ne arritjen e nje sherbimi sa me profesional te kualifikuar ndaj cdo klienti.”

Skuadra Fibank si ne Vlore edhe ne cdo njesi tjeter, eshte e dedikuar ne rritjen e bazes se klienteles duke i kushtuar rendesi te vecante cdo tipi klienti, duke i sherbyer klienteve te mire potenciale me cilesi dhe produkte te dizenjuara me kujdes.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *