FOTOT: Befason Edi Rama, heq skelën mbrojtëse para Kryeministrisë një ditë para protestës së PD-LSI

Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit.

Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës.

Vendimi duket befasues, duke qenë se skela është përdorur për të penguar protestuesit që të hyjnë në Kryeministri.

Aq më tepër që Lulzim Basha e Monika Kryemadhi kanë paralajmëruar, se protesta e kësaj të shtune është vendimtarja për të rrëzuar Edi Ramën.

24 komente në “FOTOT: Befason Edi Rama, heq skelën mbrojtëse para Kryeministrisë një ditë para protestës së PD-LSI”

 1. Lexuesi i TemmA says:

  Brravo.
  KM më i madh i te gjitha kohrave.

  1. Askushi says:

   …më i gjati thuaj

 2. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Booo booooooooooooo
  sa hileqar ky Rama more shokë
  u hoqi levat protestuesve
  tani derës do i bien me kokë!
  🖕🍌🖕🥒🖕🍌🖕🥒

 3. agim says:

  Mire ka bere.Ne kryeministri te futen kriminelet ta ddjegin pastaj te shkojne ne pith te semes.
  Shteti ska funksionuar tani e 25 vjetpak shprese e kam semos po fillon.Grushtet e shtetit duhet te perfundojne me burgosje.

 4. Lulzim says:

  Ke filluar te vishesh me antiplumb
  Nuk besoj se eshte ¢eshtje gustoje
  Te pret nje fund i tmerrshem si t’gjithe diktatoret..!

  1. Partizani i Sheqeres says:

   Sa i madh je o Lulzim Tropoja vetem mut nxjerr nga goja

 5. Lani says:

  Do kete kthyer reflektuar opozita dhe do protestoje e qete!

 6. tomorri says:

  Per nje Sali po digjet nje Shqiperi, Fuck them

 7. Black Eagle says:

  Protesta e urdheruar nga shtrati i dhomes se gjumit te Sali Berishes e vene ne askene nga Luli, per Lirine me temen:- MOS MI PREK FEMIJET ,LERI ATA TE BEJNE KRIME.

 8. Konica USA says:

  Ne shkurt pd-istet u ankuan se na provokuan me skelen, tani qe provokimi u hoq, te shohim si do veprojne Saliu me banden e tij.

 9. Gri says:

  Kulaci s’ beri efekt! Me sa duket do filloi kerbaci! Ishall po shkojne neser ca ish deputet me Bashe dhe Moniken dhe shifni… Usa ja dha lejen qe sot. Ne fakt pritet qe aty te identifikohen mer agresivet, qe sipas kafeneve, jane agjent ruso-serbe. Rama paralejmeroi para dy ditesh. Te shohim nese ne rrjeten er Rames do te bjere ndonje…peshk i madh.
  Gjyhkoj qe Rama munf te heq ddhe poklicine! Sepse populli tashme e di Godina nuk eshte pushtet. Ne cdo rast pushtimii i saj mund te perfkrey per tee akuzuar per puc ose grusht shteti. Dhe tashme Luli,Mona dhe ca te tjere,… jane pa imunitet.

 10. Shqiptari says:

  Oooooooo SPAK….! Po hajde mo haaajdeeee,se po te presin Sali me Lul e Tosumbaç…!

 11. qemal says:

  Per tekat e Monikes,per vjedhjet e Ilirit e te Lulit dhe per krimet e Sali Berishes po digjet Shqiperia jone OOO NJerez mendoni pastaj veproni ,per cfar do protestoni ????!!! A keni menduar cfar do fitoni ??

 12. qemal says:

  Per tekat e Monikes,per vjedhjet e Ilirit e te Lulit dhe per krimet e Sali Berishes po digjet Shqiperia jone OOO NJerez mendoni pastaj veproni ,per cfar do protestoni ????!!! A keni menduar cfar do fitoni ?? Qe keta te mos denohen dhe ju te vuani,per kete do pretestoni??

 13. Lorenc Luka. Ish Kryetari i Bashkise Shkoder says:

  Tpresim ca thote gazmend bardhi e dor kajelli.

 14. Gjin says:

  Tamam këtë po mendoja mbrëmë: derën pa skelë. Rama po luan si macja me miun me opo-leshin. Prit kur t’i hapë dhe dyert në drekë. dhe t’u thotë “bujrum, hyni brenda!” Natyrisht brenda t’i presin buçkot e RENE-as, dhe kush të futet me vegla në duar ta përlajnë për zverku dhe ta rrasin në furgon.

 15. Lorenc Luka. Ish Kryetari i Bashkise Shkoder says:

  Mtha dor kajelli e nuk e besova.
  Luliiiii, mos mhek prej listet!

 16. asd says:

  Rama nuk ka bythe ti fuse brenda gjithe organizatoret e rremujes. Nderkohe per te vjedhur, nuk ka frike fare. Kjo tregon qe ai punon per vete, jo per njerezit.

 17. 666 says:

  Une Lulin e quaj ” njeri te madh ” qe arrin te genjeje mijŕa njerez disa here me nga 50ooo leke te vjetra . Ja ky jemi ne nje pjese e mire e popullit , e dime qe genjen e dime qe keto protesta behen me qellim qe mos tu merret pasuria e vjedhur ketij populli nga familja Berisha , Mona floriri , Basha , Mediu e te gjithe me radhe .

 18. Ce says:

  Sot ne krye te protestuesve sharebajga do jete Nafije Dybeku e hardallosur ne ekstaze te larte politike, ne mjerim te plote e braktisur dhe nga reth 90% e militanteve te vet, ajo po sheh fundin e vet politik, vetvrasjen politike te leshitdhise,, dhe daljen perfundimtare nga skena politike e shoreve te leshelise

 19. K.P says:

  Ja u tund portën e kryeministrisë si banane, majmunëve të tribuve shpellare të Sali Bagles.

 20. Ta Futi America says:

  Ja u dhjeu Edi Rama , kjo nuk durohet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *