FOTOT: Bukuroshja bionde tregon asetet në Tenerife

Ajo nuk heziton asnjëherë që të ekspozojë format e saj.

Dhe Alicia Oates “ngriti” temperaturat në plazhet e Tenerifes teksa ecte buzë detit.

E veshur me bikini të zeza biondja 25 vjeçare dukej mjaft seksi. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *