FOTOT: Henri Çili hap gazetën e re, ja kush mori pjesë në ceremoni

‘Gazeta Liberale’ e Institutit Europian Pashko, enti umbrellë i Univeristetit Europian të Tiranës themeluar nga Henri Çili, parqiti sot projektin në “Hotel Plaza” në Tiranë.

Njerëz të medias, biznesit, shoqërisë civile dhe artit u mblodhën për të qenë dëshmitarë të ardhjes së një titulli dhe gazetë të re në qytet.

Fotoreporterja e Politiko, Jona Kazani, sjell fotot e pjesmarrësve, ku binte në sy mungesa e politikanëve nga të dy krahët e spektrit politik, me përjashtim të Ervin Salianjit.

30 komente në “FOTOT: Henri Çili hap gazetën e re, ja kush mori pjesë në ceremoni”

  1. Kapedani says:

   Shikoj ne foto vetem f’tyra t’shemtuta dhe shume njerez tinzar qe te ngulin thiken mbas shpine.Asnje fytyre te hajrit qe te shprehi besimin , shpresen dhe te verteten.
   O zot ne dore te kujt e ke lene kete vend.Me e bukura eshte qe ketyre ju duket vetja shume te rendesishem dhe pa ata Shqipëria nuk ben dot para.
   Pthuuu hale te kazanit.

 1. REDAKTORI says:

  Po Mark Marku me Zigur Qarrin, pse nuk i pashe ne kete mexhlis?

  1. Roberto says:

   Hahahah kjo ishte mw e bukra😀😀😀😀.

 2. NIKOLA says:

  FATKEQESI KOMBETARE. ESHTE HAPUR EDHE NJE TJETER OTURAK MEDATIK ME PO TE NJEJTET MEDIAXHINJ QE I GJEN NGADO KU INAGUROHET NJE KAZAN APO OTURAK MEDIATIK SI KY ME I RIU I HENRI ÇILIT. CE KA GJET KETE VEND ME KETE LUKUNI LEGENASH E OTURAKESH MEDIATIK QE E KANE KAPUR DHE E SHTRENGOJNE FORT TE GJORIN PUSHTETIN E KATERT PREJ TE CILIT VJELIN MILIARDA SI ALFRED PEZA E CO… PO CUDI KU JANE DY ANDET, AI ME ATE MBIEMRIN E TMERSHEM SHKULLAK, LUT DERVISHI E DERVISH LUTI. PO FITO BELSHAKU…?

 3. moni says:

  Gazetat u bene si universitetet private. Cdo lagje ka nga nje :O kurse Henri Qili eshte perfaqesues i denje tyre…….

 4. huri says:

  Një Uturak në formë Kazani

  1. NjeQytetarOptimist says:

   Like..

  2. DinPaku says:

   Ose një Kazan në formë Uturaku.

 5. zoga e vodices says:

  `u shtua dhe nje fshatar me kollare

 6. ideali says:

  Nga koka gjer te kembet pa shtylle kurrizore, kusar dhe te shitur.Pjese e klases politike te mbetur ne klase.

 7. Likja says:

  Urime Neim Çilit per kazanin e ri te mutit.

 8. Detari says:

  Akoma shesin letra ne albanistan?

 9. HAHAHAHAHHAAHAH

  QIL KATUNARI PO INAGURON HALENE E RE

  HAHAHAHAHAHAHHAHAH

  FYTYRAT ME TE PESHTIRA KAN ARDH ME U DHI BASHK ME QIL KATNARIN QE SHITI LOPEN

  ME BLE PASHAPORTIZIMIN KE MALOKU SHPELLLES HAAAAAAAA HAAAAA HAAAAAAA

 10. Gentian says:

  Per fatin e keq te Popullit Shqiptare, Nena kazanit eshte gjithmone shtatzene!

 11. Festim says:

  Tenxhere me presion 5atm

 12. Taraboshi says:

  I paskeni nxjerr pune Bashkim Hoxhe se duhet ti shtohet edhe 10 minuta kohe me lexuar edhe kete gazete.

 13. Niki says:

  Kazani feston kazanin!

 14. rroku says:

  URIME SE U HAP DHE NJE GROPE SEPTIKE….
  Ne gjuhen popullore i thone grope muti…..

 15. lymi says:

  Ne radhe te pare ketyre te fondacionit do ti thoja qe te nderoj emer dhe te quhet FONDACIONI CEKU I BARDHE, sa per gazeten urime se u hap dhe nje shurretore……

 16. shabani says:

  Morret fund mbas reformes nuk ka me asnje lek per gazetat qe nuk shesin dot njemije kopje

 17. XY says:

  Se i cili ma kretn se tjetri

 18. Skenderi says:

  Ja kush e shkaterron kete Shqiperi te vogel, kjo skuader duhet te fshihet nga media shqiptare, dhe, pa shiko, kur ne e kerkojme te keqene tek seerbet apo qirosit grek…

 19. Skenderi says:

  Ja kazani,i pleherave

 20. Kokoshi says:

  O Qilo po leket gazetareve kur do ua japec o derzi me zore shtyjne fundin e muajit ndersa ti shet pordhe me keta karucat qe te gjithe bashke nuk vlejne 1 leke.

 21. Demokrati says:

  Shikoni kush jane mbledhur veglat që i bejne elozhe regjimit te Sali Berishes…Rakipllari….Zheji…..Klodi e famshmja….e New 24
  fytyre patkoi…….Eni Vasili…. Denata Metae klanit…. Lela ai veremja qe del ne tv si zhapini…….¨Cili……Salinjani……e te gjithe veglat e kazanit qe vjellin vrer per permbysje te qevirise
  ….edhe thone …keto se Rama e ka kapur median……….ha ha ha h a……ku ishte Bushati. i Bllokut……Shkullaku …..Marku……Cim Peka

 22. d.didani says:

  Lajmet shqiptare: droga,krimi,u vra,u perdhunua,aksident ,deputetet e parlamentit,protestat,Rama ik, Luli hajde, u krijuan disa parti,u hapen gazetat ,nje tjeter portal,qindra portale,digitali Saliut,sinjalet e televizioneve po i vjedhin piratet………………….! Ndersa per ekonomine asnje fjale!!! Si do zhvillohet bujqesia? Hic …Po industria? Hic,po mirqenja e popullit si do rritet? Hic! Po parate perse ikin jashte? Hic,Po investimet e huaja pse spo vijne???(Jemi ne protesta!) …..Kjo eshte pasqyra e realitetit shqiptar! ….E pastaj bertasin 24 ore ne dite:” Na iken shqiptaret jashte!!! Jo po do rrijne ne ate vend sherri ,prane komshive qe te vrasin! Mblidheni mendjen: kush e gjen rastin te ik ,nuk pyet as Ramen as Saline!

 23. Lexim haleje says:

  Gazetë e re me gazetar të vjetër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *